13. komnata Václava Upíra Krejčího – online ke shlédnutí

Dokumentární pořad 13. komnata Václava Upíra Krejčího online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát s námi zajímavý životopisný dokument z cyklu 13. komnata České televize. Dnešní díl bude věnovaný skvělému herci, spisovateli a bavičovi Václava Upíru Krejčímu. Ten si nejtěžší okamžiky svého života prožil v dětství.

Na této webové stránce už na vás čeká životní příběh Václava Upíra Krejčího. Dnes slavného baviče, herce a vlastně renesanční osobnosti, protože se angažoval prakticky ve všem, co má nějaký kreativní podtext. Možná to ani netušíte, ale zápřah Václava Krejčího je opravdu široký. Od show pro děti, přes spolupráci s legendárním Ivanem Mládkem až po diskotékové duo, které vytvořil s Ivo Pešákem. I na Václava Upíra Krejčího, ale v životě čekaly různé těžkostmi a těmi největšími si prošel už jako malé dítě. Pokud vás zajímá více, tak jste určitě na té správné webové stránce, protože přímo zde vám skutečně nabídneme tento dokument pohodlně k přehrání.

Václavu Upírovi Krejčímu se dnes už daří skvěle. Je to uznávaný a talentovaný umělec mnoha tváří. Má šťastnou rodinu a je otcem dvou krásných dcer. Snaží se jim dát jenom to nejlepší. Sám má totiž s obdobím svého dětství spojené jenom ty nejčernější vzpomínky. Rodiče i prarodiče na něj byly velmi tvrdí. Domácí násilí a týrání u nich bylo prakticky na denním pořádku. Otec byl agresor, ale matka která pocházela ze stejných poměru se nedokázala syna zastat. Nejvíc ale trpěl tím, že mu rodiče zakazovali jeho největší lásku a to divadlo, které měl rád od mládí.

Pořad 13. komnata Václava Upíra Krejčího online ke shlédnutí.

O moc lepší to nebylo ani u prarodičů. Babička a dědeček ze strany matky měli totiž podobně bouřlivé manželství. Dědeček měl rád přísnou disciplínu, která také hraničila až s tyranií. Už jenom jeho zjev naznačoval, že s ním asi nebude úplně sranda. Jednoho dne byl dokonce svědkem, kdy děda uhodil babičku několikrát železnou lopatkou a ta už se neprobudila. Nakonec byl tedy zavřen na psychiatrii. Aby toho nebylo mála, tak postupně následovaly další tragické rodinné úmrtí. Už ne tak násilné, ale Václava rovněž těžko zasáhly.

Navzdory této minulosti si dokázal Václav Upír Krejčí vždy zachovat zdravý nadhled. Humor mu pomáhat v nejtěžších chvílích a proto se ho rozhodl rozdávat i dál. Možná právě proto se angažuje i v práci s dětmi, vymýšlí různé grimasy scénky, ale i vtipné texty. Umělecký rozsah Václava Upíra Krejčího je opravdu obdivuhodný. Ostatně stačí se podívat na jeho oficiální webové stránky a hned vám dojde, že je to opravdu velmi akční a talentovaný muž.

Václav Upír Krejčí je opravdu talentovaný umělec.

Dokumentární pořad 13. komnata Václava Upíra Krejčího online ke shlédnutí.