Bella Mia (2013) online ke shlédnutí

Komedie Bella Mia online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit toto nové české drama. Jedná se o opravdu povedený film, který měl svojí premiéru v roce 2013. Za filmem stojí režisér Martin Duba, který natočil jednu z povídek Marka Epsteina. Čeká nás zajímavý film z venkova, který má však velmi silnou dramatickou rovinu.

Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit film Bella Mia (2013). Ten měl premiéru v českých kinech 21.11.2013. V televizi se tak vysílal poprvé na Primě v neděli 18. ledna 2014. Vy si však tento napínavý a aktuální příběh ze současnosti můžete přehrát s námi online kdykoliv jenom budete chtít. Nahráli jsme pro vás video v opravdu výborné kvalitě. K jeho přehrání se stačí jenom přihlásit a pak párkrát kliknout myší a neměl by to být skutečně žádný problém.

Je to vlastně úplně obyčejný příběh venkova. Hlavních hrdinou je chovatel Pazdera a jeho rodina. Chová krávy hlavně na mléko, ale samozřejmě i na maso. Práce na statku je mu vším a nachází v ní opravdové životní naplnění. O to větší šok pro něj je, když se jednoho rána před vraty statku objeví veterinář Vítek. Ten pro něj má opravdu špatnou zprávu. V jeho chovu je podezření na BSE. Okamžitě se musí ohrožené krávy izolovat a udělat u nich testy.

Český dramatický film Bella Mia k přehrání online.

Druhý den si pro dotčené kusy přijede náklaďák. Jenže řidič se chová ke stračenám s takou neúctou, že si je akorát vyplaší a ty mu utečou do lesa. Zázrakem se kravám podaří skovat. Rodina Pazderů se o krávy snaží postarat i v lese, i když vědí že je to marný boj. Domů si je ale přivést nemohou, protože by hrozilo, že přijdou o živobytí. Obzvláště k jedné krávě a to Belle mají ale všichni opravdu blízký vztah.

Jedna se stračen je zastřelena myslivcem a chystá se velký hon na zbylé. Mají se ho účastnit myslivci z širokého okolí a krávy tak nemají moc velkou šanci uniknout. Nakonec se ale stračen zželí i veterináři Vítkovi. Ten odhalí jejich úkryt pod mostem. Tam jim sundá jejich identifikační značky. Když se pak účastní s veterináři honu, tak je schválně navede na špatné místo, aby se krávy mohli zachránit. Nechce aby zemřeli zbytečně. Mezitím totiž přišli výsledky od té zastřelené stračeny, které byly naprosto negativní. Toto rodinné drama se tak nakonec může dočkat svého krásného konce.

Najde farmář Pazdera nové rodinné štěstí?

To je ve zkratce film Bella Mia. Jedná se o opravdu hezké české drama. I zdánlivě malé téma může přinést silný lidský příběh, jak se tak v podobě dramatu farmáře Pazdery a jeho rodiny stalo. Film Bella Mia vám přinášíme online ke shlédnutí. Přímo zde si ho můžete pustit. Postup pro přehrávání opravdu není složitý a jediné co musíte udělat je párkrát si kliknout. Video je ve výborné kvalitě. Snímek nemá bůhvíjak skvělé hodnocení, ale nás zaujal a musíme uznat, že se u něj dají strávit opravdu hezké a příjemné chvíle.