Bridget Jonesová: S rozumem v koncích (2004) online ke shlédnutí

Film Bridget Jonesová: S rozumem v koncích (2004) zdarma k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi vychutnat skvělou americkou romantickou komedii. Je to druhý díl příběhů třicátnice Bridget Jonesové, která tak trochu neví co se svým život.

Film natočil Beeban Kidron podle knižní předlohy Helen Fieldingové. V hlavní roli opět uvidíme skvělou Renée Zellweger a samozřejmě přijde řada i na její osudové muže. Bridget Jonesová: S rozumem v koncích už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Film se vysílal v premiéře 18.11.2004, ale od té doby samozřejmě mnohokrát běžel i v televizi. Naposledy to bylo například ve čtvrtek 22. ledna 2015 na televizi Prima. A jaký pak zajímavý příběh na nás čeká? Opět půjde o naší Bridget a jejími trably s partnerským soužitím, ale i běžným životem. Je opravdu skoro až divné kolik práce dá této téměř normální ženě dosáhnout alespoň trochu spokojeného života.

Všechno začíná vlastně docela optimisticky. Vztah s právníkem Markem Darcy se pro Bridget vyvíjí úspěšně. Bridget stále pracuje jako reportérka pro televizi a dokonce i kila se jí daří udržet na uzdě. Je to hodně poznat i na její náladě, která je opravdu nebývale pozitivní. To že má konečně vášnivý vztah je pro Bridget synonymem štěstí. Jenže to že to tak vidí, je možná víc důsledkem zamilovaných růžových brýlí, než skutečnosti.

Co zas bude Bridget vyvádět nyní?

Mark je velmi vytížený a na Bridget nemá moc čas. Dokonce často neváhá rušit i jejich romantické večeře. Přátelé také Bridget varují, že velmi vážně hrozí, že by si mohl něco začít se svojí atraktivní sekretářkou Rebeccou. Bridget si z toho ale nedělá vůbec hlavu. Věří, že její pan dokonalý je tady jenom pro něj. Bridget jede s Markem na společný víkend na horách. Čeká tady na ní nemilé překvapení, když i zde potká Rebeccu. Doma následuje nepředpokládaný sled událostí, po kterých popadne žárlivost i Bridget. S Marcem se tak nakonec rozejde.

Bridget je rázem zase na dně. Ví že to musela udělat, ale je tak možná ještě v tesknivější situaci, než bývala dříve. To je věc, která by dostala do kolen každého. Bridget potřebuje vypadnout od všeho pryč. Shodou okolností její televizní stanice chystá právě velkou sérii reportáží z Thajska. Bridget tak neváhá a přihlásí se na tuto misi jako dobrovolnice. Ukáže se to jako skvělé rozhodnutí. Exotická země nabízí spoustu radostí. Její kolega Daniel se pro ni stává dokonalým průvodcem. Stará se o ni jako opravdový gentleman. Bridget se dokonce začíná líbit. Ale to jenom do okamžiku, který se nedá nazvat jinak, než rozhodujícím momentem.

Film Bridget Jonesová: S rozumem v koncích online.

Jak dopadne další romantický příběh obyčejné ženy Bridget Jonesové vám samozřejmě neprozradíme. Na to už si můžete tento opravdu hezký a povedený film přehrát sami. Bridget Jonesová: S rozumem v koncích jsme pro vás přichystali přímo na této webové stránce online ke shlédnutí. Film pro vás máme ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho tedy neváhejte ani se nerozmýšlejte a využijte této šance. Určitě se budete s tímto snímkem bavit a prožijete u něj příjemné chvíle.