Česko Slovenská Superstar 2013 castingy online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí castingy SuperStar 2013. Přímo na této stránce naleznete online video archiv se všemi díly nové Česko Slovenské SuperStar 2013. Opět se můžete těšit na fenomenální show plnou naprosto skvělých, ale také naprosto hrozných zpěváků, kterou vám zde přinášíme online ke shlédnutí. Tady pro vás máme nachystaná castingová kola, která se odehrávala hned […]

Česko Slovenská SuperStar je zcela unikátní projekt, který se už počtvrté vrací na televizní obrazovky. V poslední době se i ustálila pauza mezi každou řadou pořadu na dva roky. Opět nás tedy čeká doslova dechberoucí a epický souboj okořeněný tím, že se jedná také o souboj Čechů a Slováků o to, kdo umí lépe zpívat. Proč nesoutěžit že, když vlastně o nic ani nejde.

Na této stránce jsme si pro vás připravili castingová kola, která se odehrála hned v šesti městech a to byly: Košice, Banská Bystrica, Ostrava, Brno, Bratislava, a Praha. V Praze se dokonce od ostatních měst konaly castingy dva. Z toho samozřejmě vznikli tuny materiálů a také šest úvodních dílů SuperStar, které se odvysílali hlavně v únoru 2013.

Pěvecké soutěže to byly leckdy hodně na nože a někteří soutěžící doslova škemrali na kolenou, aby se do soutěže dostali do dalšího kola v divadle. Překvěpivě tvrdá byla i nejmladší a jediná nová porotkyně Ewa Farná, která hned zasedla v čele poroty. Na druhou stranu po dlouhé době vrátivší se Ondřej Soukup, zase očividně hrál toho hodného policajta. Pavol Habera pak byl svůj jako vždycky.
Zajímá vás jak natáčení nejnovější řady ČeskoSlovenské SuperStar dopadlo? Pokud ano, tak jste na správném místě, protože přímo zde jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí nejnovější poslední castingové díly.