Film Deník Bridget Jonesové (2001) online ke shlédnutí

Skvělá komedie Deník Bridget Jonesové už na vás čeká online ke shlédnutí. Exkluzivně pro vás tady máme tento hodně povedený a známý film. Bridget je na první pohled obyčejná ženská po třicítce. Jenže má problém a to, že nemá vážný vztah po kterém tak touží. Má pár kil navíc, což sráží jí na sebevědomí nepřidá.

Pro všechny milovníky romantických komedií tady máme asi tu nejslavnější. Film se jmenuje Deník Bridget Jonesové a vznikl podle stejnojmenného bestselleru spisovatelky Helen Fielding. V současné době se o Bridget zase více mluví, protože spisovatelka napsala pokračování jejich příběhů. Kdo ví, možná se tak dočkáme dalšího filmu. Každopádně než na to dojde, tak tady mámí první Deník Bridget Jonesové, který natočila v roce 2001 režisérka Sharon Maguire. Hlavní roli pak ztvárnila opravdu skvělým způsobem Renée Zellweger.

Pro ty z vás, kteří už trochu pozapomněli o čem tento příběh vlastně je, tak vám pomůžeme si vzpomenout. Hlavní hrdinkou je Bridget Jonesová. Nedávno oslavila třicáté druhé narozeniny. Má velmi zajímavou práci v tiskovém oddělení jednoho menšího nakladatelství. Je zdravá a samostatná. Jenomže jí chybí láska. K tomu všemu má také neposedné rodiče, kteří by už rádi chovali vnoučátka. Na vánoční oslavu jí tak jako už tradičně zvou nové a nové nápadníky.

Romantická komedie Deník Bridget Jonesové online pro vás.

Teď se Bridgitiným rodičům podařilo ulovit obzvláště zajímavého nápadníka. Jmenuje se Mark Darcy a je to úspěšní právník. Navíc je čerstvě rozvedený, takže je to naprosto skvělý kandidát. Ačkoliv Bridget nemá podobné násilné seznamování ráda, tak na tohoto muže se vyloženě těší. Bohužel kvůli své nervozitě všechno zkazí. Společné posezení neproběhne zrovna moc dobře. Později Mark Bridget dokonce zesměšňuje a vyjadřuje se o ní opravdu dosti nevybíravým způsobem.

Bohužel to celé slyší i Bridget. Je z toho nejenom smutná, ale i naštvaná. Je to ta pověstná kapka, která jí nakopne konečně se svým životem něco dělat. Potřebuje radikální změnu! Shodit nějaká kila, nabrat sebevědomí a konečně nebít jenom uťápnutou puťkou někde v koutě. Za tímto účelem si pořídí i deníček, kam zapisuje veškeré detaily svého života, aby mohla porovnávat svůj pokrok.

Světe div se, tento přístup bude mít brzy své ovoce. Sebevědomý Bridget si všimne i její nadřízený Daniel Cleaver. Ten o ní doposud nejevil žádný zájem, ale nová Bridget ho velmi přitahuje. Shodou okolností je ale poblíž stále i Mark. Bridget se nakonec nechá svést od Daniela. Je to pro ní krásné a vzrušující dobrodružství. Bohužel ale zjistí, že pro Daniela je jenom dalším záletem. Celá situace se tak poměrně značně komplikuje. Najednou mají o Bridget zájem oba dva atraktivní muži a na Bridget čeká nelehké rozhodování. Nebo se nakonec věci sami nějak semelou?

Najde třicátnice Bridget nakonec toho pravého?

To je ve zkratce příběh filmu Deník Bridget Jonesové (2001), který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Film jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma. Vy si tak tuto povedenou romantickou komedii můžete přehrát online kdykoliv jenom budete chtít. Film se samozřejmě vysílal už mnohokrát i v televizi a to naposledy na Primě ve čtvrtek 15. ledna 2015. Vy se však na toto datum nemusí nijak ohlížet, protože s námi si můžete pustit Deník Bridget Jonesové pohodlně a naprosto kdykoliv.