Film Hacker (2015) přehrát online

Přehrát zdarma film Hacker. Na tomto webu už na vás čeká tento americký akční, krimi thriller. Snímek natočil zkušený režisér Michael Mann podle scénáře Morgana Davise Foehla. Strhující akční film, jak se dá v moderní době pouze s klávesnicí a myší napáchat více škody, než s nejničivějšími zbraněmi.

Počítače pronikají do našich životů více, než si jenom dovedeme představit. Není to přitom jenom otázka mladé generace visící hodiny na sociálních sítích. Vždyť i starší lidé si zvykly nakupovat zboží přes internet, používat internetové bankovnictví, mobilní technologie. Stejně tak když jdeme k svému doktorovi nebo opraváři auta. Oni všichni používají počítače, aby si tam vedli citlivé informace o nás, o našich blízkých, věcech které používáme. Všichni jsme zranitelní. A zkušený hacker nás může vymazat ze světa pouhými pár kliknutí klávesnice.

I hackeři mají své nepsané zákony. Většinou se nesnaží poutat na sebe velkou pozornost. Když člověk využívá bezbrannost ostatních ke svému obohacení, s tím obvykle nechce být moc spojován. Stejně tak náročné kybernetické útoky je nutné provádět v utajení a s maximální přesností. V nich jde o život přeci i samotným hackerům. Jeden z členů této privilegované kasty se ale doslova utrhl z řetězu. Považuje se za privilegovaného a obdařeného doslova nadlidskými schopnostmi.

Americký film Hacker (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Proč si tedy nezahrát hru s obyčejnými lidmi. Vždyť jenom pomocí klávesnice a myši jdou dělat opravdu velmi zajímavé věci. Co třeba si takto pohrát s jaderným reaktorem. Vždyť přivést k ho k výbuchu je vlastně tak snadné. Našemu hackerovi přitom nejde ani o peníze, ani o politiku. Je to jenom čirá radost z moci. Z toho vědomí, že může zaútočit na kohokoliv a kdykoliv. Pomsta společnosti prováděná tím nejhorším možným způsobem.

Policie ani speciální jednotky si s takovou hrozbou nedokážou poradit. Naštěstí mají ve vězení zavřeného někoho, kdo by mohl. Je to elitní hacker jménem Hathawaye, který byl nedávno odsouzen na 15 let vězení. Nabídka je přitom jasná. Pokud najde toho, kdo je zodpovědný za poslední kybernetické útoky, tak dostane svobodu. Celý zbytek trestu mu jednoduše bude prominut.

Vystopovat tohoto Hackera ale nebude vůbec jednoduché. Ačkoliv sám Hathaway patří mezi světovou elitu, tak zjišťuje, že člověk proti kterému stojí je ještě něco daleko víc. Je to opravdu brilantní mozek, který je ve svém řemesle velmi zkušený a sebejistý. Dokáže kličkovat a maskovat svou identitu. Když zjistí, že po něm Hathaway jde, tak nemá nejmenší problém nasměrovat policejní jednotky na boj proti němu. Hathaway tak brzy zjistí, že se pustit do křížku s až příliš moc mocným nepřítelem. Ve vězení by mu bývalo možná bylo lépe. Teď už ale nemůže vzít své rozhodnutí zpět.

Je možné pouze s pomocí klávesnice způsobit opravdu ničivý teror?

To je ve zkratce příběh filmu Hacker. Je to opravdu fascinující příběh, který ukazuje skvělým způsobem vliv moderních technologií na dnešní společnost. Hacker v sobě má trochu hned od několika žánrů: akční, krimi, drama, mysteriózní a nejvíce asi z thrilleru. Podle našeho názoru je to opravdu povedený film, který byste si neměli nechat za žádnou cenu ujít. Právě proto jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Přímo zde si ho můžete pustit jednoduše a zdarma. Víc už není co řešit, prostě pojďte do toho s námi a snímek Hacker si rozhodně přehrajte zdarma přes internet.