Film Román pro muže (2010) online ke shlédnutí

Komedie Román pro muže online ke shlédnutí. Máte chuť na kvalitní českou komedii? Tak to vás bezpochyby uspokojí Román pro muže, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Film o režiséra Tomáše Bařiny si u nás můžete přehrát jednoduše a ve skvělé kvalitě. Autorem scénáře je Michal Viewegh, který napsal i předchozí Román pro ženy.

Román pro muže je opravdu silná a povedená tragikomedie. Voně navazuje na předchozí velmi úspěšný film Román pro ženy. Jak už ale můžete čekat, tak se jedná o úplně jiný film, který dokáže v mnoha ohledech překvapit. Přeci jenom ta mužská duše je hodně jiné na rozdíl od té něžného pohlaví. Každopádně i přesto nás čeká zajímavý snímek, který vás jistě bude bavit od začátku do konce. Film měl svojí premiéru 23. září 2010, ale od té doby se samozřejmě už mnohokrát vysílal i v televizi. Jedno z takových promítání bylo i v neděli 18. ledna 2014 na televizi Nova. Na to se však vy nemusíte vůbec ohlížet. S námi si můžete tento povedený film přehrát pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít.

A o čem vlastně vypráví příběh filmu? Hlavními hrdiny jsou tři sourozenci a to: Cyrila, Bruna a Anety. Všichni jsou si opravdu blízcí, protože jejich rodiče tragicky zahynuly. Nejstarší Cyril se ale dokázal o své dva sourozence dobře postarat. Takže se jim nežilo zas až tak špatně. Pouto mezi nimi je tak opravdu velmi hluboké. Společný boj s životem se samozřejmě velmi podepsal i na jejich povahách.

Film Román pro muže online ke shlédnutí jenom pro vás.

Cyril je velmi rázný a majetnický. Musel od mladí život sourozence, takže se u něj vyvinula velmi silný láska k penězům. Snad si i myslí, že se za ně dá koupit všechno. To Aneta se mohla věnovat mnohem bohulibější činnosti a stala se z ní investigativní reportérka. Dokáže se s vervou zakousnout i do těch nejtěžších kauz. Jejím posláním je změnit svět k lepšímu. Paradoxem zůstává, že v kauzách, které řeší velmi často naráží na muže, kteří jsou podobní právě jejímu staršímu bratrovi. To nejmladší Bruno zůstává až možná moc uťápnutý. Jemu na lidem záleží opravdu až moc. Hodně se tak ptá, ale už je málo schopen jednat.

Naši sourozenci vyráží na dovolenou do Tater. Je to ostatně tradice. Na hory jezdí společně každý rok. Letos je ale tato záležitost o to naléhavější, že nejmladší Bruno je nevyléčitelně nemocní. Všichni tři tak touží strávit společný čas a ulevit společnému trápení, které je samozřejmě nevětší pro Bruna. Cyril se pro svého brášku rozhodl zorganizovat oslavu života. Luxusní horský hotel s těmi nejlepšímu službami. Kromě toho i přítomnost lehkých dam jako například krásné Tali, které se má pro Bruna stát nádherným zpestřením dovolené. Co však ani jeden ze sourozenců netuší, že velká životní změna v Tatrách čeká na všechny.

Tři sourozence v Tatrách čeká opravdu netradiční dovolená.

To je příběh filmu Román pro muže, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento film přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Rozhodně byste tak neměli moc dlouho váhat a naopak do toho hned jít s námi. Film Román pro muže (2010) si u nás můžete pustit opravdu jednoduše. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky a pak už streamujete. Nic víc nic míň. Pojďte využít této šance a dobře se bavit u této dramatické komedie.