Film Ženy v pokušení (2010) online ke shlédnutí

Česká komedie Ženy v pokušení online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit pohodlně a zdarma tento povedený film režiséra Jiřího Vejdělka. Připravili jsme ho exkluzivně jenom pro vás a to ve skvělé kvalitě, abyste si ho mohli pustit skutečně vychutnat. U nás si snímek navíc pustíte opravdu kdykoliv.

Pro všechny fanoušky kvalitních komedií jsme přímo zde připravili film Ženy v pokušení. Jedná se o povedenou a možná trochu provokativní komedii, která vás ale jistě bude bavit od začátku do konce. Film měl svojí premiéru v kinech 18. března 2010 a velmi brzy se vyhoupnul do čela žebříčků návštěvnosti. Od té doby se samozřejmě tato pravá česká komedie vysílala několikrát i v televizi. Naposledy to bylo v neděli 24. ledna 2015 na TV Nova. Nyní tedy nadešel čas, abyste měli možnost si film přehrát i přes internet. A proč ne právě na těchto našich webových stránkách. Přímo zde ho pro vás máme úplně jednoduše a zdarma.

A jaký příběh na nás vlastně čeká? Seznámíme se s Helenou, která je krásnou a sebevědomou ženou ve středních letech. Jejím povoláním je pomáhat manželským párům v problémech. Bohužel i zde platí ono známé přísloví, že kovářova kobyla chodí bosa. Zatímco Helena dává jiným rady jak se vyhnout nevěře a jak si oživit partnerský vztah, tak její vlastní manžel jí zahne s o poznání mladší slečnou. Helena se s tím nedokáže smířit a jediné co chce je začít zase znova.

Česká komedie Ženy v pokušení online pro vás.

Helena má dceru Lauru, které je dvacet let. Také má vlastní vztahové problémy, které ale pramení hlavně z její nezkušenosti a naivity. Na druhé straně barikády je pak Helenina matka Vilma. Ta má zase naopak zkušeností až moc. Ne všechny jsou ale na rozdávání. Vilma je totiž herečka a nijak nepopírá, že prošla postelí celé řady mužů.

Na některé věci má Vilma opravdu svérázný pohled. Na trápení své dcery nijak zvlášť nehledí a jediné co jí radí je okamžitě skočit do náruče jinému muži. Lauře se to nejdříve zdá divná ba dokonce nemožné. Přeci jenom už je dámou ve středních letech. Jenže v tomto se hluboce mílí. Jak se totiž ukáže, tak pro velkou sortu mužů je právě tou nejžádanější dámou. Laura se tak oddává novým milostným dobrodružstvím. Kromě toho ale zjišťuje, že i se svou dcerou a matkou si jsou navzájem mnohem blíže. Že mají vlastně hodně společného a je velká škoda, že si toho až doposud skoro nevšímali.

Helena a její svérázná matka Vilma.

To je v naprosté stručnosti film Ženy v pokušení (2010). Snad se nám podařilo vás zaujmout, protože je opravdu hodně o co stát. Je to krásný a provokativní příběh tří žen z třech různých generací. Všechny ale touží jenom po tom milovat a být milovány. Podaří se jim ale najít toto velké životní štěstí? Film Ženy v pokušení se naposledy vysílal na Nově v neděli 24. ledna 2015. Vy si ho ale můžete pustit třeba právě teď a nebo kdykoliv jindy. Video s filmem vám přinášíme ve výborné kvalitě. Díky internetu tady na vás navíc bude čekat v kterýkoliv den a v kteroukoliv hodinu. Teď už je skutečně jenom na vás, abyste si tento snímek pustili online. Za nás vám radíme, ať už na nic nečekáte a prostě si to pustíte!