Katie Fforde: Kousek z tebe (2012) online ke shlédnutí

Film Katie Fforde: Kousek z tebe online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet toto velice zajímavé romantické drama. Film jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Nepropásněte tuto jedinečnou šanci.

Přímo zde na tomto webu si můžete pustit video s filmem Katie Fforde: Kousek z tebe. Jedná se o německý romantický film, který natočil režisér Helmut Metzger v roce 2012. Jako předloha posloužila kniha od románové spisovatelky Katie Fforde. Je to opravdu silný lidský příběh, který vás dojme a napne. Právě reálnost a autenticita je to, co filmu dává tak hlubokou atmosféru. Snímek se obejde bez velkých hereckých hvězd, ale i tak je ztvárnět velmi pečlivě a kvalitně. Mezi romantickými filmy Kousek z tebe opravdu vyčnívá o pořádný kus.

A o čem tedy vypráví příběh filmu? Hlavní hrdinkou je žena ve středním věku Vivien Barnerová. Ta si žila dlouho dobu poměrně normální život. Samozřejmě přišli i různé životní strasti a těžkosti kvůli kterým zůstala na prahu čtyřicítky sama. Na druhou stranu má milující rodinu a zajímavou práci knihkupkyně. Práce s knihami jí odjakživa velmi bavila, takže byla opravdu velmi vděčná, že se mohla tomuto povolání věnovat.

Romantické drama Katie Fforde: Kousek z tebe online.

Jednoho dne ale přišli nečekané zdravotní těžkosti. Nemoc připravila Vivien o ledvina a ona se tak stala odkázána na intenzivní péči lékařů. To byla opravdu těžká rána, po které už nebylo naprosto nic normální. Jakoby se rázem stala otrokem svého těla. Jedinou nadějí na návrat do života je, že by jí někdo daroval ledvinu. Nějaký čas to sice trvá, ale nakonec se přeci jenom objeví tajemný dárce. Vivien už leží na operačním stole, kde má dojít k zákroku. Bohužel si ale onen dárce vše rozmyslí.

Vivien je zdrcená. Už měla naději na normální život a to všechno je najednou pryč. Vůbec neví co má dělat. Bojí se nejhoršího. Jejího smutku si všimne i Walter, který je dobrým přítelem jejího otce. Rozhodne se pomoci Vivien vypátrat, kdo byl oním tajemným dárcem a proč ze svého rozhodnutí tak náhle vycouval. Na Vivien ta čeká další psychicky náročné pátrání, které ale nakonec bude mít svůj nečekaný výsledek. Podaří se nakonec Vivien zachránit? A nenajde kromě ledviny i něco víc?

Najde Vivien spásu svého života?

Jak to celé dopadne už se dozvíte ve filmu Katie Fforde: Kousek z tebe, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Přímo zde si můžete naprosto jednoduše a zdarma přehrát tento německý romantický film, který ale v sobě má i pořádnou porci dramatu. Čeká na nás opravdu nevšední a zajímavý příběh a my máme obrovskou radost, že jsme vám video s tímto filmem mohli naservírovat online ke shlédnutí v tak prvotřídní kvalitě. Moc dlouho se nerozmýšlejte a pojďte si ho pustit. Uvidíte, že se budete výborně bavit od začátku do konce!