Líbat nevěstu zakázáno (2011) online ke shlédnutí

Film Líbat nevěstu zakázáno (2011) online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet novou americkou komedii Líbat nevěstu zakázáno. Tento povedený film natočil režisér Rob Hedden, který je také autorem scénáře. Čeká nás příběh plný romantiky, ale samozřejmě také s velkou dávkou humoru.

Pokud máte chuť na hezkou romantickou komedii, tak přímo zde jsme na té správné webové stránce. Jenom pro vás jsme si totiž připravili snímek Líbat nevěstu zakázáno. V americkém originálu se film jmenuje You May Not Kiss the Bride. Jedná se o televizní film, který se v kinech nevysílal. Co se týká televizního vysílání, tak tam běžel naposledy v sobotu 14. února 2015 na televizi Nova. Film Líbat nevěstu zakázáno jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a nyní bychom vám chtěli rádi snímek nabídnout online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si ho můžete přehrát pohodlně a zdarma. Video je ve výborné kvalitě, které předčí i běžné DVD, takže věříme, že si snímek opravdu vychutnáte.

A o čem je vlastně příběh filmu. Seznámíme se s profesionálním fotografem psů Bryanem. Je to typický newyorčana volnomyšlenkář. Ostatně kdo jiný by se mohl živit jako profesionální fotograf domácích mazlíčků. Na první pohled to vypadá jako celkem nenáročná a pohodová práce. Jenže i ta se může stát doslova životu nebezpečnou.

Film Líbat nevěstu zakázáno (2011) online ke shlédnutí.

Bryan má totiž jednoho dne fotit psíka, který patří srbskému mafiánovi Vaditu Nikitinovi. Respektive jeho manželce. Bohužel ale dojde k tomu, že pes utrpí při fotografování celkem těžkou ujmu. To si Vadita nemůže nechat jenom tak líbit. Bryan má teď u něj velký dluh, který musí splatit. Existují přitom jenom dvě možnosti, jak to může udělat. Buď zaplatí svým životem a nebo si vezme za ženu jeho dceru Mashu. Ta by tak konečně získala povolení na trvalo žít ve Spojených státech. S nožem na krku se nepřemýšlí zrovna moc lehce a tak Bryan samozřejmě souhlasí.

A ono to vlastně není až tak marné, protože Masha je opravdu krásní a sympatická dívka. Jenže Bryan má přísný zákaz se jí byť jenom dotknout, protože už je zaslíbena jednomu z mafiánů, který s Vaditou spolupracuje.

Bryan má nevěstu, které se nesmí ani dotknout.

To je příběh romantického filmu Líbat nevěstu zakázáno, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Jedná se opravdu o nenáročnou, ale povedenou romantickou komedii. Film má spád a je opravdu prudce zábavný. Za nás vám ho můžeme jedině doporučit. Film jsme pro vás také připravili přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Díky nám si tak budeme moci snímek Líbat nevěstu zakázáno pustit kdykoliv pohodlně a zdarma online.