Mamma Mia! (2008) online ke shlédnutí

Film Mamma Mia! z roku 2008 už tady na vás čeká, až si ho pustíte zdarma. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali skvělou hudební komedii režiséra Phyllida Lloyd. Film se stal obrovským hitem, protože se vlastně jedná o muzikálový snímek s písničkami slavné popové skupiny ABBA.

Pokud máte náladu na film, který vám jednoznačně zvedne náladu, tak se snímkem Mamma Mia! jste si opravdu nemohli vybrat lépe. Je to skvěle obsazený film v hlavních rolích s: Meryl Streep, Colinem Firthem, Amandou Seyfried nebo třeba Piercem Brosnanem. Na ty navíc čekala obzvláště těžká role, protože v tomto filmu se nejenom hraje, ale také zpívá. I oni se však dokázala se skvělými písničkami švédské skupiny ABBA popasovat s obrovskou chutí. My máme obrovskou radost, že se nám film Mamma Mia podařilo nahrát a nyní se o něj můžeme s vámi podělit. U nás si snímek můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma.

Příběh filmu se odehrává na jednom malebném řeckém ostrůvku. Tady žije mladá Sophie se svou mírně potrhlou matkou Donnou. Společně provozují malý hotýlek, který má ale do prosperity hodně daleko. Žijí ale na krásném místě obklopeny přáteli, takže to nijak zvlášť neřeší. I přesto jsou tady šťastné, což je to nejdůležitější. Jenže Sophie se má vdávat. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby jí nechybět muž, který by jí dovedl k oltáři. Svého vlastního otce totiž nikdy nepoznala. Matka jí o něm nechtěla ani nic prozradit.

Film Mamma Mia! (2008) online a navíc zdarma!

Sophie ale nalezne starý matčin deník. Čeká na ní velké překvapení, protože v inkriminované době si Dona začala něco hned se třemi muži. Každý z nich tak může být jejím otcem. Sophie se rozhodne, že konečně nastal čas vypátrat kdo to je. Všechny tři tedy pozve na jejich ostrov. A světe div se, oni skutečně dorazí. Každý z nich je úplně jiný: galantní obchodník Sam, upjatý ale chytrý bankéř Harry a svérázný a milý dobrodruh Bill. Přípravy na svatbu jsou v plném proudu a času je opravdu málo. Sopúhia má jenom pár hodin na to, aby rozluštila největší hádanku svého života. Kdo z těchto pánů je asi jejím otcem?

O návratu svých bývalých kluků nic nevěděla Dona, který je z jejich příjezdů mírně řečeno překvapená. V zápalu paniky začne na malém ostrůvku způsobovat jeden skandál za druhým. Všichni zúčastnění to ale beru s humorem a nadhledem, takže to nakonec vypadá, že si svůj pobyt zde docela užijí. A my samozřejmě s nimi. Čeká nás spousta krásných písniček, romantických pohledů na krajinu maličkého řeckého ostrova a samozřejmě i vtipných scén. Zkrátka něco co byste si rozhodně neměli nechat ujít. A to přitom ani nemusíte být skalním fanouškem ABBY.

Který z nich bude Sophiiným skutečným otcem?

To a mnohem více už na vás čeká ve filmu Mamma Mia! (2008), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Věříme, že se nám podařilo vás zaujmout. Film měl svojí premiéru v kinech 7. srpna 2008, ale od té doby se samozřejmě už vysílal mnohokrát i v televizi. Naposledy třeba v na Primě ve čtvrtek 5. února 2015. Vy se však s námi na tyto data nemusíte vůbec ohlížet. Sto devět minut dlouhý muzikál jsme pro vás připravili online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte využít této jedinečné šance i vy!