Nespoustaný Django online ke shlédnutí

Přehrát online western Nespoutaný Django. Přímo zde jsme jenom pro vás připravili skvělý nový film od fenomenálního Quentina Tarantina. Tento snímek je tu jen pro vás zdarma a pohodlně ke shlédnutí. Po dlouhých letech Tarantino oživil myšlenku natočit western, který plánoval hodně dlouho.

Novinka Quentina Tarantina western nebo chcete-li jižanské drama Nespoustaný Django je tu připravena přímo pro vás pohodlně online ke shlédnutí. Nejdřív se ale sluší a patří si říci něco o příběhu. Děj se tedy odehrává v polovině devatenáctého století na romantické středozápadě, což ale rozhodně ve skutečnosti moc romantické místo nebylo. Tvrdé životní podmínky, otroctví, indiáni.

Hlavním hrdinou je otrok Django. Na první pohled obyčejný otrok na ten druhý velmi inteligentní a fyzicky zdatný člověk. Možná právě proto dostane Django šanci, která se neodmítá. Získat si svobodu. Stačí k tomu jediná věc a to, aby pomohl nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi. Ten je právě na stopě nebezpečné bandě vraždících bratrů Brittlových.

Django tuto nebezpečnou misi přijímá. Ví že to pro něj je nejenom jediná šance, jak si získat svobodu, ale zároveň také jediná šance, jak najít ženu kterou před lety miloval, ale pak musel nedobrovolně opustit. Nikdo však netuší, že toto velké dobrodružství se nakonec trochu zvrtne a stane se spousta věcí, které rozhodně nikdo neplánoval.