Nevinné lži 3. díl online ke shlédnutí

Přehrát 3. díl seriálu Nevinné lži. Mini série České televize Nevinné lži vzbudila mezi diváky celkem nečekaný úspěch. Ani my samozřejmě nemůžeme zůstat stranou a proto jsme se rozhodli vám nejnovější třetí díl tohoto dramatického seriálu, který pojí společné téma lží nabídnout pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Dnešní díl bude o manažerovi, který začal […]

Online ke shlédnutí 3. díl Nevinné lži. Nový díl dramatického seriálu České televize se jmenuje „Úspěšný manažer”. Premiéra tohoto dílu byla v neděli 10. března 2013 v 20:20 na obrazovkách prvního kanálu České televize.

A o čemže vlastně dnešní díl Nevinných lží bude? Bude o jednom typickém mladém a dravém manažerovi. Ten si žil příjemný život v luxusu a užíval si svého vysokého a váženého životního postavení Roční bonusy, nablýskané služební auto, samozřejmě golf a k tomu ještě ukázková usměvavá a šťastná rodina. Zkrátka všechno co si snad jen člověk může přát.

Úspěch dokonce začal považovat za jakousi sobě danou samozřejmost, která prostě patří k jeho životu a nemůže to být jinak. Vždyť přeci na druhé straně také tvrdě pracuje a dává do práce kus svého umu.

Bohužel i toto je spíše iluzí onoho manažera. Většinu z toho sice má, ale není to natrvalo jeho. Což se záhy ukáže jednoho dne, kdy je z hodiny a n hodinu vyhozen z práce. Přijde tak o svojí sekretářku, společenské postavení, prestiž, služební auto, bonusy a další požitky.

Novou práci sice najde rychle ale už to není podle jeho přestav. Opět totiž musí začínat zespoda a nejdříve ukázat, že něco skutečně umí. Bohužel tak jak přišel o své požitky, tak jde dolů i sebevědomí a důvěra ve své schopnosti. Přitom ale nechce, aby se o tomto pádu z velké výšky jeho okolí dozvědělo. Z pýchy tak předstírá, že se nic nestalo. Drahý životní standart však vede k dluhům. Život na splátky je však jen potěmkinovskou vesnicí, po které musí následovat pád do ještě větší propasti. Pád který ničí nejenom společenskou prestiž ale i rodinu.