Nevinné lži 3. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 3. díl Nevinné lži. Nový díl dramatického seriálu České televize se jmenuje „Úspěšný manažer”. Premiéra tohoto dílu byla v neděli 10. března 2013 v 20:20 na obrazovkách prvního kanálu České televize. A o čemže vlastně dnešní díl Nevinných lží bude? Bude o jednom typickém mladém a dravém manažerovi. Ten si žil příjemný […]

Online ke shlédnutí 3. díl Nevinné lži. Nový díl dramatického seriálu České televize se jmenuje „Úspěšný manažer”. Premiéra tohoto dílu byla v neděli 10. března 2013 v 20:20 na obrazovkách prvního kanálu České televize.

A o čemže vlastně dnešní díl Nevinných lží bude? Bude o jednom typickém mladém a dravém manažerovi. Ten si žil příjemný život v luxusu a užíval si svého vysokého a váženého životního postavení Roční bonusy, nablýskané služební auto, samozřejmě golf a k tomu ještě ukázková usměvavá a šťastná rodina. Zkrátka všechno co si snad jen člověk může přát.

Úspěch dokonce začal považovat za jakousi sobě danou samozřejmost, která prostě patří k jeho životu a nemůže to být jinak. Vždyť přeci na druhé straně také tvrdě pracuje a dává do práce kus svého umu.

Bohužel i toto je spíše iluzí onoho manažera. Většinu z toho sice má, ale není to natrvalo jeho. Což se záhy ukáže jednoho dne, kdy je z hodiny a n hodinu vyhozen z práce. Přijde tak o svojí sekretářku, společenské postavení, prestiž, služební auto, bonusy a další požitky.

Novou práci sice najde rychle ale už to není podle jeho přestav. Opět totiž musí začínat zespoda a nejdříve ukázat, že něco skutečně umí. Bohužel tak jak přišel o své požitky, tak jde dolů i sebevědomí a důvěra ve své schopnosti. Přitom ale nechce, aby se o tomto pádu z velké výšky jeho okolí dozvědělo. Z pýchy tak předstírá, že se nic nestalo. Drahý životní standart však vede k dluhům. Život na splátky je však jen potěmkinovskou vesnicí, po které musí následovat pád do ještě větší propasti. Pád který ničí nejenom společenskou prestiž ale i rodinu.