Nic nás nerozdělí (2013) online film ke shlédnutí

Přímo zde jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí hodně zajímavý a povedený film Nic nás nerozdělí. Tento snímek od režiséra Juana Antonia Bayona měl premiéru dne 31. ledna 2013. Snímek si můžete přehrát pomocí video přehrávače v levé části těchto stránek. Určitě neváhejte, protože se jedná o opravdu dech beroucí drama inspirované skutečnou událostí.

Film Nic nás nerozdělí si díky nám můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma kdykoliv jen budete chtít. Stačí jenom být online a věřte, že nám dalo opravdu hodně práce sehnat film takto ke shlédnutí. Pojďme si ale také něco říci k samotnému ději filmu. Ten vypráví osudy rodiny, která je na své dovolené vystavena snad tomu nejstrašnějšímu co může přijít a to ničivé tsunami. Celý příběh se odehrává v roce 2004.

Manželé Henry, Maria a jejich tři synové se rozhodli strávit poklidné Vánoce v Thajsku. Chtějí jenom krásnou dovolenou plnou koupání a klidu. Rodinná idylka ale náhle a nečekaně skončí dva dny po Štědrém dnu, když jihovýchodní pobřeží Asie rozdrtí ničivá vlna tsunami. Voda doslova rozdrtí hotelový komplex a rozdělí naší prchající rodinu.

Jediné štěstí je, že všichni tuto katastrofu přežijí. Přesto je rodina rozdělena a uprostřed cizí země plné trosek. Všichni bojuji s děsivou nejistotou co je se zbytkem rodiny. A hledání to opravdu nebude jednoduché a díky své vnitřní síle a odhodlání to dokáží překonat a najít se i v epicentru jedné z nejhorších katastrof poslední doby. Nic nás nerozdělí je hodně zajímavý film, který přináší opravdu silný lidský příběh, který je navíc inspirován skutečnou událostí, což mu dává ještě větší punc opravdovosti.