Ordinace v růžové zahradě 390. díl online ke shlédnutí

Přímo zde jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí nový 390. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tuto epizodu odvysílala televize Nova dne 14. února 2013 v 20 hodin a 20. Díl se jmenuje „Něco je špatně”. Tentokrát se podíváme jak pokračuje vztah David a barmanky Renaty, po které začal toužit místo po své […]

Přímo zde jsme pro vás připravili pohodlně online ke shlédnutí nový díl Ordinace v růžové zahradě. Je to jubilejní epizoda s číslem 390. A co nás v ní čeká? Tak třeba to, že David stále utíká od své ženy do baru, kde víc a víc podlého krásné barmance Renatě. Zda ta si ho ale pustí k tělu je stále nedořešenou otázkou. Bohužel pro Davida ho v baru u čerta nachytá Zdena. Sama neví co si s tou informací počít. Na radu Lepařové se ale rozhodne dát mu větší volnost.

David už je ale asi definitivně lapen do spárů lásky a barmance Renatě už nemůže odolat. Dokonce si jí pozve na úplně zbytečné vyšetření do nemocnice, jenom aby jí na chvíli viděl a mohl s ní mluvit.
Trable s láskou prožívá i Ota Kovář, který je lapen do nešťastné lásky ke Kateřině. Ta o něj však nemá nejmenší zájem a dokonce začíná flirtovat s cyklistou Radkem Sýkorou. Mladý a silný sportovec je jí očividně mnohem bližší.

Co se týká dění v nemocnici, tak Erika Jánská přebírá vedení oddělení plastiky. Práce by jí měla pomoci zapomenout na konec snu o spokojené rodině. O dítě už přišla a s manželem Šimonem už je jak se zdá rozchod také definitivní. Alespoň na sesterně bude poměrně klid mezi Zuzanou, Babetou a zbytkem sester. To všechno a mnohem více v 390. díle seriálu Ordinace v růžové zahradě, který jsme si zde pro vás připravili pohodlně ke shlédnutí.