Ordinace v růžové zahradě 543. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 543. díl online pro vás. Zbrusu nový díl Ordinace je exkluzivně pro vás připraven k přehrání. Přímo zde si ho můžete pustit! Přehrávání je u nás zdarma a tak jednoduché, aby ho skutečně zvládl každý. Seriál měl svojí premiéru v úterý 20. 1. 2015 na tv Nova.

Zbrusu nová Ordinace je tedy! My se můžeme radovat, protože nás čeká další porce emocí a zajímavých lidských příběhů. Městečko Kamenice je jejich nevysychající zásobárnou. Zkrátka každý den se tady musí dít něco zajímavé. A my můžeme být u toho. Právě proto jsme toto pokračování Ordinace v růžové zahradě 543. díl přichystali pro vás online ke shlédnutí. Tato konkrétní epizoda se jmenuje „Sokyně v lásce” a slibuje opravdu kvalitní a zajímavou podívanou. Určitě vás bude skvěle bavit od začátku do konce. Video se seriálem je v opravdu prvotřídní kvalitě. Epizodu jsme pro vás nahráli celou a vy si jí tak můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 543. díl online pro vás.

Na místě je samozřejmě otázka, co všechno se bude právě v tom dnešním dílu odehrávat. My jsme samozřejmě velmi rádi, že vám to alespoň částečně můžeme prozradit. Ve zkratce se toho ale bude dít opravdu celkem dost. Primář Suchý má problém s ředitelem Hejdukem. Ten ho chtěl vidět přímo při operaci. Bohužel si Suchý vzal jako asistenta Hanáka, který mu provedl opravdu hnusnou botu. Suchý teď vypadá před svým šéfem jako neschopný lékař a neschopný šéf. To není moc dobrá zpráva, vzhledem k tomu, že Hejduk chystá v nemocnici propouštění. Suchý tak dal šanci Hanákovi, ale sám o tu svojí dost možná přijde.

Do městečka se vrací Martin Jánský. Má k tomu jasný důvod. Nevrací se natrvalo, ale pouze aby si odvedl Bělu. Má pro ní opravdu úžasnou nabídku. Právě totiž zakoupil krásný dům ve slunném Španělsku. Pro Bělu má tedy nabídku, aby se tam s ním nastěhovala. Ta je za tuto nabídku samozřejmě velmi ráda, bohužel má v České republice své závazky.

Švarcovi už běhají před očima peníze, které by mohl získat na Heluš. Netuší, že mu ostatní namluvili jenom pohádku. Ve skutečnosti to totiž rozhodně není bohatá nevěsta na umření. Její situace je ba přímo opačná. Každopádně i ona má od Švarce své falešné očekávání. Když tedy Bobo pozve Heluš na rande, tak ta s radostí přijímá.

Primář Suchý bude mít pořádný průšvih kvůli doktorovi Hanákovi.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 543. díl rozhodně stojí za shlédnutí. I dnes se toho v něm bude dít opravdu mnoho zajímavého. My máme radost, že máme tu čest se právě o tento dnešní díl s vámi podělit. Právě proto jsme vám ho ostatně přichystali online ke shlédnutí. Přehrávání videa je opravdu jednoduché a funguje na stejném principu jako třeba youtube nebo stream. Jediným rozdílem je, že se musí přihlásit v horní části. Pak už ale nebude nic bránit tomu, abyste si tuto epizodu mohli vychutnat hezky pohodlně a zdarma. I dnešní epizoda bude doslova nabitá zajímavými událostmi. My už vám ale víc rozhodně neprozradíme!