Ordinace v růžové zahradě 544. díl online ke shlédnutí

Ordinace v růžové zahradě 544. díl online ke shlédnutí. Oblíbený seriál televize Nova pokračuje dalším napínavým dílem, který vám přinášíme přímo zde online ke shlédnutí. Na naší webové stránce si ho můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Pojďte využít tuto jedinečnou šanci.

Populární Růžovka je tady se zbrusu novým a aktuálním dílem. Ten si nemůžeme nechat ujít ani my. Právě proto jsme ho připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Přímo zde si ho můžete pustit jednoduše a zdarma. Díl se jmenuje „Jenom přátelé” a v televizi se vysílal ve čtvrtek 22. ledna 2015. Možná si říkáte, o čem vlastně je? A my jsme se rozhodli, že se vám to pokusíme alespoň ve stručnosti shrnout, abyste měli představu, jestli této konkrétní epizodě vlastně dáte šanci.

Marie pokračuje svůj boj o život. Konečně se podaří sehnat dárce a ona by tak mohla podstoupit transplantaci jater, kterou tak nutně potřebuje. Už se začne všechno připravovat a dokonce dojde i na převoz do Prahy. Bohužel Mariin stav se nekontrolovatelně zhorší a není tak možné operaci provést. Nejdříve se musí stabilizovat. To samozřejmě Marii moc optimismu nepřidá.

Ordinace v růžové zahradě 544. díl online ke shlédnutí a zdarma!

Hejdukova dcera Stela si celkem rozumí s Tomášem. Tomu se bude nové kamarádství hned hodně hodit. Ředitel Hejduk by ho totiž rád vyhodil. Když se za něj ale postaví jeho anděl strážný, tak je všechno samozřejmě jinak. Ředitel Hejduk na svojí dceru dá.

Doktor Mázl se stále potýká s věštkyní Melisou. Ta je opravdu neodbytná a má pro něj nové a nové vzkazy od jeho mrtvé ženy. Čestmír už se tomu ani nebrání, i když je samozřejmě ke všemu zdravě skeptický. Nejvíc se to ale nelíbí Lucii, která se rozhodně zjistit, kdo vlastně ona pochybná žena je. Podaří se jí ale něco o tajemné věštkyni vyšťourat? Rozhodně to nebude mít jednoduché.

Dál se úspěšně vyvíjí vztah mezi doktorem Švarcem a Heluš. Ti mají od sebe navzájem vysoká očekávání a přitom netuší, že si jsou svou zlou povahou tak podobní. První rande dopadlo dobře a Heluš se zatím Švarc celkem líbí i jako muž. Vážně tak přemýšlí, že by celou věc uspíšila a pozvala ho hned rovnou k sobě domů. Není ale na společně strávenou noc příliš brzo. To si myslí i Jáchym, Babeta a Darek, kteří by byly neradi, kdyby na tom zkrachoval jejich pečlivě připravovaný plán. To by bylo opravdu nemilé. Z povzdálí se proto snaží Heluš nabádat k tomu, aby nepospíchala.

Co nového nás čeká v Kamenické nemocnici ovládané novým ředitelem Hejdukem?

To je ve zkratce hlavní dění nejnovějšího pokračování Ordinace v růžové zahradě 544. díl. I dnes to bude opravdu zajímavé a v mnoha ohledech dokonce i pikantní. V televizi Nova tento konkrétní díl běžel ve čtvrtek 22. ledna 2015. Na toto datum se však vy nemusíte ani při nejmenším ohlížet, protože jsme pro vás tuto epizodu připravili online ke shlédnutí. Vy si jí tak budete moci pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Tak vzhůru do toho!