Ordinace v růžové zahradě 545. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 545. díl zdarma ke shlédnutí. Exkluzivně na vás už čeká nejnovější díl oblíbeného dramatického seriálu televize Nova. Dnes uvidíte jak Suchý bojuje se Strnadem o přízeň ředitele Hejduka. Bezdomovec Koliha má hodně zajímavou a také překvapivou minulost. Marie ztrácí naději na přežití.

Zbrusu nové pokračování Ordinace v růžové zahradě 2 (545) už je tady připraveno online ke shlédnutí. Právě proto jsme tedy připravili i tento nový díl, který měl svojí televizní premiéru v úterý 27. ledna 2015 v hlavním vysílacím čase na televize Nova. Jméno dnešního dílu je „Nejlepší máma na světě”. V odstavcích níže pak máte stručně shrnutý děj této epizody. Každopádně vám můžeme slíbit jedno a to, že s tímto dílem nebudete opravdu litovat. Jedná se o opravdu kvalitní a zajímavou epizodu, která je plná momentů, které vás budou fascinovat. Tak by to také mělo být a každý dobrý seriál by měl především u svých diváků vzbuzovat emoce.

Doktor Hanák stále ubytovává bezdomovce Kolihu. Tomu se u něj doma velmi zalíbilo a v podstatě se odsud nechce hnout. Hanáka to štve, ale na druhou stranu je příležitost, aby se mohli lépe poznat. A během jednoho z jejich rozhovorů se o Kolihovi dozví velmi překvapující věc. I on totiž dříve byl doktorem. Dokonce velmi dobrým, za kterých chodili pacienti z daleka a chtěli jenom jeho. Jenže pak pokazil jednu operaci a už se to s ním vezlo. Nedokázal sám sobě odpustit. Kolotoč výčitek ho přitlačil až na dno a vyhnal na ulici. Je to překvapivě přesná paralela, co by se mohlo stát i Hanákovi.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 545. díl online pro vás.

Marie stále leží v nemocnici a den ode dne je jí hůře. Doktoři chtějí provést transplantaci, ale připravit znovu takový zákrok není jednoduché. Navíc naděje na úspěch také s postupem času klesají. Běla se jí snaží povzbudit a nabádá i Radka, aby jí byl větší oporou. Jenže je dostatečně zralý na to, aby se staral o své mladší sourozence. To je ostatně věc, která Marii Pokornou nejvíce trápí a snaží se jí usilovně vyřešit. Nechce aby děti nakonec skončili v dětském domovu.

První kontakt primáře Suchého s novým ředitelem Kamenické nemocnice Hejdukem nebyl moc dobrý. Hejduk byl totiž svědkem nepovedené operace, kterou musel David Suchý jenom horko těžko zachraňovat. Suchý z toho nemá moc dobrý pocit. Ví, že to ohrožuje jeho postavení v nemocnici. Na primářské místo opravdu dlouho a tvrdě pracoval a teď ho nechce ztratit. Navíc by to vlastně nebylo ani jeho vlastní vinou, protože za onou chybou při operaci stál Hanák. Suchý se tedy rozhodne Hejdukovi nadbíhat, aby získal jeho přízeň. Podaří se mu to ale a nebo to bude nový ředitel brát jenom jako další důkaz jeho patolízalství a neschopnosti.

Co nového se bude v kamenické nemocnici dít dnes?

To a mnohem více už uvidíte v nejnovější pokračování Ordinace v růžové zahradě 545. díl. Snad se nám podařilo vás zaujmout, protože právě tato konkrétní epizoda rozhodně stojí za shlédnutí. Přímo zde na této naší webové stránce jsme jí pro vás připravili online a ve výborné kvalitě. V televizi běžela v úterý 27. 1. 2015, ale vy se na toto datum nemusíte nijak ohlížet. U nás si prostě nejnovější pokračování Růžovky přehrajete online kdykoliv se vám jenom zamane.