Ordinace v růžové zahradě 548. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 (548. díl) je tady. Televize Nova pro nás připravila další pokračování našeho oblíbeného seriálu. I dnes nás čeká dávka emotivních příběhů ze života obyvatel městečka Kamenice a místní nemocnice. Některé osudy se dovedou opravdu nečekaně a hodně zamotat.

Ordinace v růžové zahradě 548. díl už na vás čeká online ke shlédnutí. Pro všechny fanoušky tohoto populárního seriálu jsme jeho nejnovější epizodu připravili online. U nás si jí budete moci shlédnout pohodlně, jednoduše a hlavně naprosto zdarma. To je opravdu jedinečná možnost, která už se nemusí dlouho opakovat. Právě z toho důvodu jsme velice rádi, že se o tento skvělý seriál můžeme s vámi podělit. Vždyť i my jsme jeho věrní fanoušci. Jinak v televizi se tato konkrétní epizoda vysílala ve čtvrtek 5. 2. 2015 v hlavním vysílacím čase na televize Nova. Díky moderní době a internetu si však můžete váš oblíbený seriál pustit prakticky kdykoliv.

Nejdříve se samozřejmě sluší a patří si představit příběh dnešní epizody. Začneme od dění v nemocnici, které bude jak jinak velmi napínavé a doslova nabité zvraty. Nový ředitel Hejduk stále nemůže přijít na jméno primáři Suchému. Od té zkažené operace mu zkrátka nevěří. Suchý se sice velmi snažil napravit si svou reputaci, ale neudělal to zrovna šikovně. Hejduk si jeho dolézání vyložil jenom jako další důkaz jeho patolízalství. Nyní mu tedy chce odejmout jeho primářský post. Paradoxem je, že tuto pozici nabídne zrovna jeho ženě Zdeně, která za těchto podmínek zřejmě raději nebude mít zájem.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 548. díl pohodlně online pro vás.

Hodně rozruchu jako v poslední době často vyvolá opět doktor Hanák. Ten se znovu hodně opije a při té příležitosti podá výpověď. Když se druhý den vyspí z kocoviny, tak mu samozřejmě dojde jakou kravinu udělal a chce všechno vzít zpět. Jenže se zdá, že na to už je pozdě. Čeká ho snad stejný osud jako doktora Kolihu, který se dostal svou netečností až na ulici?

Tomáš zuří a požaduje po Kateřině, aby se k němu vrátila. V jednu chvíli mu dokonce ujedou nervy a začne svojí bývalou dívku ohrožovat. Celý situace mezi nimi zkrátka už došla až moc daleko.
Čestmír Mázl se pomalu a nenápadně dostává pod vliv věštkyně Melisi, která mu tvrdí, že je schopná ze záhrobí komunikovat s jeho ženou Magdou. Čestmír byl ze začátku skeptický, ale postupně začíná této legendě přeci jenom věřit. Melisa totiž dovede být opravdu velmi přesvědčivá. Mázl začíná nabývat dojmu, že jenom ona ví věci, které přeci nikdo jiný vědět nemohl. To je ale jenom začátek. Malisa má pro Mázla šokující přiznání ze záhrobí. Magda mu prý byla údajně nevěrná!

Babeta Trefná zase kuje v nemocnici pikle.

To je ve stručnosti obsah zbrusu nového vydání Ordinace v růžové zahradě 548. díl. Jak už můžete sami posoudit, tak toho opravdu není málo. Dnešní díl patří k těm opravdu velmi povedeným a zajímavým. My máme obrovskou radost, že u něj můžeme být právě my a tak vám ho nabídnout online ke shlédnutí. Přehrávání u nás je opravdu jednoduché. Stačí se jenom zaregistrovat a pak už si budete moci váš oblíbený seriál pustit kdykoliv jenom budete chtít. Využijte této jedinečné šance a pojďte se s námi a vašim oblíbeným seriálem skvěle bavit.