Ordinace v růžové zahradě 549. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 549. díl online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát pohodlně a zdarma další epizodu oblíbeného seriálu televize Nova. Díky internetu si jí pustíte opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. A o čem to dnes bude? Dnešní epizoda se jmenuje „Srdcový král” a uvidíme v ní, jak […]

Máte rádi seriál Ordinace v růžové zahradě? My pevně věříme, že ano. Právě v tom případě jste totiž zabrouzdali na ty správné webové stránky. Přímo zde jsme totiž pro vás nachystali pohodlně a zdarma zbrusu nový díl Ordinace. Ta dnešní se poprvé v televizi vysílala v úterý 10. února 2015 a je doslova nabitá zajímavými momenty ze života obyvatel městečka Kamenice a hlavně zdejší nemocnice. Pod novým ředitelem se toho totiž tady děje opravdu hodně. Nenechte si ujít ani jedinou minutku tohoto oblíbeného seriálu, abyste věděli o co vlastně jde.

Hejduk se dál utvrzuje v názoru, že primář David Suchý je nekompetentní. Reputaci mu naprosto zkazil především doktor Hanák. Nejdřív byl Hejduk svědkem jejich společné zpackané operace. Následně pak opilí Hanák podal výpověď a naštvaný Suchý jí přijmul, aniž by měl za něj náhradu. Nemocnice se tak dostává do opravdu kritické situace s počtem operatérů. Hejduk se za tyto problémy rozhodl Suchého odvolat. Začal už hledat náhradu a jako první oslovil Zdenu. Ta se ale místo po manželovi zdráhá přijmout. K tomu má ostatně dobré důvody. Jenže netuší, že se můžou najít i jiní kandidáti, kteří by po primariátu skočili zuby nehty. Jako například Bobo Švarc.

Zbrusu nové pokračování seriálu Ordinace v růžové zahradě 549. díl.

Čestmír Mázl pomalu začíná věřit kartářce a vědmě Melise. Zdraví rozum ho od toho sice dlouho odrazoval, ale ta naděje a touha skrz ní mluvit se zemřelou Magdou je zkrátka věcí. Melisa dobře vidí, že se jí ryba chytnula na háček a proto začíná za své služby z Mázla pomalu tahat i peníze. Bohužel Magdy duch je uvězněn mezi světy a ne její osvobození bude potřeba ještě spousta seancí. Čestmír netuší s kým si ve skutečnosti zahrává.

Nemocnice má nového a velmi přísně střeženého pacienta. Tím samozřejmě nemůže být nikdo jiný, než gauner Rudovský. Zatím je mu nutné udělat testy, protože sice tvrdí jak je mu špatně, ale na první pohled není vůbec jasné, co by mu mělo být. Zrovna byl přitom na cestě k soudu. Nikdo z personálu nemocnice si přitom není jistý, zda své problémy ve skutečnosti jenom nesimuluje a nebo je mu skutečně tak hodně špatně. Bohužel k tomu nikdo nemůže říct více. Každopádně se k němu nechce nikdo ani přiblížit. Nakonec ta nelichotivá role spadne na Tomáše. Pro něj to také nebude zrovna lehké. Stále má v hlavě živé vzpomínky na to, jak je Rudovský ohrožoval na životě.

I dnešní pokračování přinese mnoho zajímavých příběhů.

To bylo takové malé ukázkové shrnutí obsahu seriálu Ordinace v růžové zahradě 549. díl. Jak můžete sami posoudit, tak i v té dnešní epizodě se toho bude dít opravdu hodně. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a právě o tyto příběhy se s vámi podělit. V televizi Nova se dnešní díl vysílal 10. února 2015 od 20:15 hodin. Díky internetu a této naší fanouškovské webové stránce si ho však můžete pustit prakticky kdykoliv. Využijte této jedinečné šance a dobře se bavte!