Policajti z centra 3. díl online ke shlédnutí

Přehrát online nový díl českého krimi seriálu Policajti z centra. Přímo tady jsme pro vás připravili online ke shlédnutí 3. díl Policajtů z centra. Tentokrát s podtitulem „O mrtvých jen dobře”. Česko – Slovenský krimiseriál vás přesvědčí o tom, že zločin si vás může najít prakticky kdekoliv. Tato epizoda měla premiéru ve čtvrtek 14. února […]

Na této stránce naleznete video, kde si můžete pohodlně a online pustit nový díl unikátního drsného Česko – Slovenského seriálu Policajti z centra. Dnešní díl bude plný akce a přestřelek. Franta totiž dostane exkluzivní informaci o tom, kde se asi ukrývá hledaný mechanik Hanák. Právě on je hlavním podezřelým z účasti na vraždě modelky Altmanové a možná i kupě dalších.

Franta a Vlček proto vyrážejí do staré továrny. Vůbec netuší do čeho jdou. Nejdřív to vypadá, že je celá hala prázdná, jenom pod plachtami je spousta krásných ale kradených aut.

Pak ale detektivové Hanáka objeví. Následuje divoká přestřelka, při které bohužel zastřelí Frantu a ještě ke všemu se mu podaří utéci pryč. Celou nepovedenou akci přitom sledují detektivové z inspekce, jenž nechají Hanáka utéct, protože jim vlastně o Hanáka vůbec nejde a mají sledovat jenom práci našich detektivů.

Na Vlčka zbývá nezáviděníhodná úloha jít utěšit Frantovu ženu Zuzanu. Ta je ze všeho v šoku, navíc se ukáže, že nový byt Franta financoval z poněkud zvláštních příjmů, které z jeho platu policisty rozhodně být nemohli. Na scéně je tedy nová otázka a to kdo vlastně Frantu platil? Pokud vás zajímá odpověď na tuto prapodivnou otázku, tak ta rozhodně nebude jednoduchá. Ale víc nebudeme prozrazovat, prostě si nový díl Policajtů z centra pusťte pohodlně a online a uvidíte. Příjemnou zábavu.