Poslední díl Krimi zpráv TV Prima online ke shlédnutí

Přehrát nejnovější díl krimi zpráv televize Prima. Na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl oblíbeného publicistického pořadu. Doufám, že si tento zajímavý publicistický pořad užijete obzvláště, když jsme vám připravili tyto online odkazy ke shlédnutí. Jak už název napovídá tak krimi zprávy, jsou v podstatě běžné zprávy jenom zaměřené na kriminální […]

S novým formátem zpravodajství přišla televize Prima v roce 2010. Osobně se mi tento formát hodně líbí, protože oddělit různé druhy zpravodajství je celkem dobrý nápad. Kriminální trestné činy totiž patří k tomu, co je velmi zajímavé, ale většinou to zase není tak důležité, aby o tom každý věděl. Důležitější události je určitě vhodné zařadit do hlavních zpráv.

Co se týká umístění ve vysílacím schématu, tak zprávy jsou vysílány každý den po celý týden v 19:25 hodin. Kromě vyloženě kriminálních novinek a událostí informují krimi zprávy také o nejnovější práci policie i záchranářů. Co se týká reportérů, tak pořadem provádí přímo z terénu provázejí Roman Pech a Barbora Kozáková a samozřejmě i další moderátoři.

Nový záznam krimi zpráv TV Prima online ke shlédnutí. Přímo zde na této stránce si pohodlně a zdarma můžete online pustit krimi zprávy, které jsme zde pro vás připravili pohodlně ke shlédnutí. Odkazy na nejnovější díly se aktualizují automaticky, takže zde naleznete opravdu vždy ty nejnovější epizody.