Přehrát Croodsovi online ke shlédnutí

Pusťte si online animovanou komedii pro celou rodinu Croodsovi. Přímo zde si jí přehrajete po internetu a to naprosto zdarma a ze streamu, takže nemusíte vůbec nic stahovat. Film vypráví příběh první pravěké rodiny na světě. Ano jmenují se právě Croodsovi. Tahle rodinka má ale jeden velký problém, jejich jeskyně je zničena. Budou se tak […]

Taťka Grug miluje a chrání svou rodinu. Řídí se svéráznou filozofií pro přežití „Strach je dobrý, změna špatná“, a drží se jí až do chvíle, kdy dojde k zničení jejich rodinné jeskyně, kde doposud spokojeně bydleli. Grug je nakonec nucen uznat, že lepší než zde jen přežívat, je začít znovu opravdu žít někde jinde. A tak Croodsovi podniknou cestu do neznáma, ohromující výlet do krajiny plné nejrůznějších, neuvěřitelných a a někdy i pěkně nebezpečných stvoření. Jejich pohled na svět se díky tomu navždy změní. Croodsovi čeká velká zkouška, ale také největší dobrodružství jejich života.

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí animovanou komedii pro celou rodinu Croodsovi. Ale kdo vlastně do této podivné rodinky patří. Tak v první řadě je to určitě hlava rodiny taťka Grug. Pak nesmí chybět jeho drahá polovička, která je ale jak se v době kamenné sluší občas pěkně drsná. Jmenuje se Uggou. No a dohromady mají hned tři děti. Nejmladší čtyřletou neposednou Sandy, rebelující puberťačku Išku a devítiletého Thunka, který by chtěl být skvělým lovcem jako jeho otec.

Důležitou součástí rodinky je i babi Grugova, která má i na pravěk už dost pravěký věk a rozhodně to není milá tchýně, kterou by si přála každá hospodyně.

K rodině se na jejich výpravě za hledáním nového domova připojí i rozverný mladík Boy, který je navíc velký vynáleze a už přišel s takovými novotami jako třeba oheň nebo boty.

No ale potkat Boye pro rodině Croodsových bylo vlastně velké požehnání, protože lepšího průvodce v drsném novém světě, plném prapodivných stvoření by jistě nebylo vůbec ani trochu jednoduché. I když teda ne všichni tvorové jsou zrovna vražedná monstra a někteří by se dost dobře hodili i na přítulné rodinné mazlíčky.

Ale tak na to už se můžete podívat sami v animáku Croodsovi, který vám tu přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí!