Přehrát online seriál Všechny moje lásky 4. díl

Všechny moje lásky 4. díl přehrát zdarma přes internet. Exkluzivně pro vás tady máme přichystané další vydání povedeného seriálu TV Prima. Video s touto nejnovější epizodou už tady na vás čeká. Teď už je to skutečně jenom na vás, kdy si ho pustíte. Určitě nebudete litovat, protože na vás čeká opravdu skvělá zábava.

Seriál Všechny moje lásky 4. díl online ke shlédnutí pro vás. Zbrusu nový seriál ze života s retro prvky pokračuje další epizodou. Právě ten dnešní díl seriálu Všechny moje lásky se vysílal premiérově v neděli 8. února 2015. Podle všeho se opět jedná o velmi zajímavou a zábavnou epizodu, která přinese mnohé dějové zvraty. Ani vy byste si jí proto neměli nechat ujít. Marie Svobodová prožívá opravdu neopakovatelný život, který je plní lásky, ale občas bohužel i zklamání. A o čem to tedy vlastně dnes bude?

Marie se staví na vlastní nohy. Protože v minulém zaměstnání dostala výpověď rozhodla se na to pro tentokrát jít úplně jinak a to po svém. Takový impuls přeci může báječným i ke splnění vlastních snů. Marie se proto rozhodla si otevřít vlastní lékárnu. Pro mnohé je to překvapením, ale pro ty kdo jí znají vlastně ani tolik ne. Sama Marie je nadšená už jenom samotnou realizací tohoto smělého plánu. Kromě toho má ale i ryze osobní plány. Ráda by se sešla se svým bývalým spolužákem, který byl jednou z jejich prvních lásek.

Seriál Všechny moje lásky 4. díl online pro vás.

Zuzka má problémy se Zdenkou z radnice, se kterou si vyhlásili neformální válku. Zdena ukazuje své zuby i moc. Rozhodla se totiž jenom tak utnout veškeré zakázky pro Beránkovi. Malá rodinná firmička Zuzčiných rodičů je přitom na těchto zakázkách doslova životně závislá. Je jasné, že bych nich jí hrozí velmi brzký krach. Zuzana je z toho nešťastná, ale nemůže s tím nic udělat. Celá situace udivuje i Lukáše. Ten se rozhodne pátrat, co se vlastně děje. Samozřejmě se zeptá i Zdeny. Ta nejdříve nechce nic říci, až nakonec z ní vypadne, že je to vlastně všechno kvůli Zuzaně a že dokonce se jí snažila vydírat.

Poslední z kamarádem Líza má starosti v práci. Viktor za kterého se zaručila a který tak doslal místo velmi rychle šplhá po společenském žebříčku. Bohužel nikdo nevidí, že je to právě proto, že se jedná o bezskrupulózního člověka, kterému jde pouze o své vlastní blaho. Jenom Líza tak trochu pochybuje. Už jednou jí totiž podrazil a velmi vážně hrozí, že to klidně udělá znovu. Celé to má ale jeden háček a to, že šéfové chtějí Viktorovi dát hodně důležitou práci. Pokud by selhal, tak by to samozřejmě dopadlo i na hlavu Lízy.

Marie Svobodová není nikdy sama.

Tak to je ve stručnosti dění nejnovějšího pokračování seriálu Všechny moje lásky 4. díl, který měl svojí televizní premiéru 8. února 2015. Čeká nás opravdu povedená podívaná plná zajímavých momentů. Marie se ukáže jako velmi silná žena, která nežije jenom ve vlastních vzpomínkách, ale sama chce aktivně svůj život měnit. Stejně tak její dvě kamarádky prožívají zajímavé životní příběhy. Pokud vás zajímá více, tak se opravdu moc dlouho nerozmýšlejte a právě tuto konkrétní epizodu si určitě pusťte!