Přehrát online seriál Všechny moje lásky 5. díl (15. února 2015)

Seriál Všechny moje lásky 5. díl k přehrání přes internet. Oblíbený seriál televize Prima Family už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet zbrusu nový díl tohoto oblíbeného seriálu. Máme ho tady exkluzivně a zdarma jenom pro vás. Využijte této skvělé šance.

Nový seriál Všechny moje lásky je tady s dalším vydáním. V pořadí už pátý díl jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Pevně věříme, že se nebudete moc dlouho rozmýšlet a rozhodně tak uděláte. Video je v opravdu perfektní kvalitě a jeho přehrávání je jednoduché a zdarma. Na rozdíl od oficiálního webu play.iprima.cz vás také u nás nebudou rušit vůbec žádné reklamy co každých 10 minut. To je opravdu jedinečná nabídka, kterou se vyplatí využít.

A jaké příběhy nás čekají právě dnes? Pátá epizoda bude plná zvratů, které vás jistě v mnoha ohledech zaujmou. Dnes nás čekají dokonce i napínavé chvíle. Pokud vás zajímá více, tak čtěte dál.

Marie má problémy se svým bývalým spolužákem Davidem. Dříve spolu chodili a byl to pro ní jeden z nejlepších kluků jejího života. Jenže jak se zdá, tak ty doby jsou už ta tam. Z Davida je opravdu nesnesitelný člověk, který Marii nesedne téměř v ničem. Marie rázem ztratila zájem byť o přátelství s ním. Jenže David si to vyložil úplně jinak. Najednou ucítil obrovskou potřebu dobýt její srdce. S Marií se tak střetá na každém kroku. Na ulici, na úřadech, v lékárně. Zkrátka neustále jí potkává, což Marii není vůbec příjemné. Dokonce se cítí skoro pronásledována. Nakonec pomůžou až její kamarádky, které jí poradí, aby na Davida hrála, že je vdaná. Pomocníkem v tomto plánu se má stát její nevrlý soused Jiří.

Všechny moje lásky 5. díl z 15. února 2015 je připravený pro vás online.

Jiří z tohoto plánu není zrovna dvakrát nadšený, ale nakonec přeci jenom souhlasí. Marie i její kamarádky mají samozřejmě velmi dobré přesvědčovací schopnosti, kterým jenom tak nějaký muž neunikne. Bohužel David není jediný, kdo tomu falešnému divadlu uvěří. Hraný pár uvidí i Zdena, která si to celé špatně vyloží a pořádně jí to naštve. Přitom za Jirkou šla, aby napravila jejich pošramocený vztah.

Líza dostává další opravdu nefér podpásovku. Viktor jejich šéfovi prozradil, že spolu měli menší aférku. Líza už toho má dost a nakonec musí z práce odejít. Je jí to přitom opravdu líto, protože tuto práci měla opravdu ráda a navíc si i myslela, že je v ní opravdu dobrá. Lízu přitom čeká ještě jedno nepříjemné překvapení a to přímo na oslavě jejich narozenin. V podroušené náladě se totiž dozví jednu opravdu nepěknou pravdu.

Marie Svobodová ve své nové lékárně.

Snad vás zbrusu nové pokračování seriálu Všechny moje lásky 5. díl zaujalo. Nám nezbývá než věřit, že opravdu ano. Rozhodně je totiž o co stát. Epizoda z neděle 15. 2. 2015 přinese spoustu zajímavých příběhů, které jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tuto epizodu přehrát hezky pohodlně a zdarma. Nám nezbývá než doufat, že vás k tomu nebudeme muset zrovna dvakrát pobízet. Pojďte se s námi a s vašim oblíbeným seriálem dobře bavit!