Případ pro exorcistu 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Případ pro exorcistu 3. díl online ke shlédnutí exkluzivně pro vás. Pojďte si i vy zdarma přehrát poslední třetí díl této povedené minisérie. Třetí epizodu tohoto zajímavého krimi seriálu se silným prvkem tajemna jsme pro vás přichystali pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Čeká na vás opravdu strhující podívaná.

Pro všechny fanoušky kvalitních seriálů tady máme jeden z těch nejlepších z české produkce. Režisér Jan Hřebejk proslulý především z mnoha známých filmů se tentokrát vydal do zcela nových neprozkoumaných vod. I přesto se mu podařilo natočit originální a kvalitní seriál, který vás jistě bude bavit od začátku do konce. Pevně doufáme, že k tomu přispějeme i my, protože právě zde jsme pro vás seriál Případ pro exorcistu připravili online ke shlédnutí. Video s tímto seriálem pro vás máme ve skvělé obrazové i zvukové kvalitě a samozřejmě naprosto zdarma.

Policejní komisařka Marie Výrová dál pokračuje ve vyšetřování. Rozhodnout se, kterým směrem se vydat opravdu není jednoduché. Od vraždy studentky utekla už nějaká doba a každým dnem je šance na dopadení pachatele menší a menší. Toho si je dobře vědoma i Výrová na kterou tlačí nadřízení i podřízení. Obzvláště šéf kriminalistů Viktor Vitouš dovede být v těchto záležitostech hodně nepříjemný.

Případ pro exorcistu 3. díl online pro vás a zdarma.

Stopy vedle do dvou kruhů. Naprosto odlišných, ale přitom stejně uzavřených. První stopa vedla na malou faru nedaleko místa činu. Zde slouží mladý katolický kněz, který měl očividně se zavražděnou poměr. Navíc i způsob provedení činu, tedy jakýsi rituál vymítání ďábla by nasvědčoval, že tu může být jistá spojitost. Kněz ale odmítá cokoliv přiznat a důkazů je poskrovnu.

Druhá stopa vede do prostředí vysokoškolských kolejí. Konkrétně mezi studenty přírodních věd univerzity Palackého v Olomouci. A jak se ukazuje, tak ani tady nebylo všechno úplně v pořádku. Studenti také přeci rádi experimentují a podobné věci jako okultismus určitě i je velmi lákají. Vrah by se dost snadno mohl skrývat i zde.

Uzavření tohoto tajuplného případu se zdá dost obtížné. Marie Výrová společně se svým teamem zkušeným kriminalistů ho ale nakonec přeci jenom dokáže dotáhnout až do konce. Zajímá vás více? Tak to si určitě tento povedený seriál přehrajte.

Najde se pachatel hrůzné vraždy?

Seriál Případ pro exorcistu 3. díl pro vás máme online ke shlédnutí. Tato epizoda se vysílala v premiéře na ČT 1 v neděli 25. ledna 2015. Vy si jí ale můžete přímo zde přehrát pohodlně a zdarma. To je skvělá šance a vy byste jí rozhodně neměli promarnit. Právě proto jsem tento díl pro vás nahráli a nabízíme vám ho online ke shlédnutí. Pevně věříme, že vás čeká napínavý ale příjemný zážitek. Co více už si můžete jenom přát?