Sammyho dobrodružství 2 online ke shlédnutí

Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát online nejnovější animák, který právě dobývá naše kina a to Sammyho dobrodružství 2. Na Sammym je zajímavé, že se nejedná o klasický Hollywoodský animák, ale jde o film natočený v Belgii režisérem Benem Stassenem. Sammyho dobrodružství 2 je hodně podobný například filmu Hledá se Nemo, akorát hlavním […]

Ještě než si pustíte animovaný film Sammyho dobrodružství online, jak jsme ho pro vás hezky připravili ke shlédnutí, tak určitě uvítáte nějaké informace o tomto filmu. Takže abychom byli struční, hlavními hrdiny jsou dvě malé želvičky Sammy a Ray, kteří jsou nerozluční přátelé, prakticky od doby co se vylíhli z vajíček na pohádkové písčité pláži.

Sammy i Ray si užívají poklidného a zábavného života u korálového útesu. Dospějí a mají svoje vlastní mláďátka. Jednoho dne se ale všechno změní. Přijdou rybáři, kteří je uloví a prodají do Dubaje do luxusního akvária.

Želvy a obzvláště tyto jsou však velmi houževnatá a vytrvalá stvoření. Rozhodnou se tak nevzdat se a naopak naplánovat útěk. K tomu jim navíc pomůžou jejich malá želví mláďátka Ricky a Elly, kteří jsou mrštní a plní odvahy ostatně stejně jako jejich rodiče.

Sammyho dobrodružství 2 vypadá jako hodně povedený animák pro celou rodinu. Pokud tedy hledáte dobrý film u kterého si můžete oddychnout nejenom vy, ale i vaše děti, tak Sammy bude určitě výborná volba.