Seriál Soukromé pasti – online ke shlédnutí

Soukromé pasti je unikátní seriál natočený televizí Nova. Je to série různých lidských příběhů, které ukazují lidi v komplikovaných životních situacích. My vám všechny epizody tohoto zajímavého seriálu nabízíme online ke shlédnutí. Můžete si je přehrát na této webové stránce a to pohodlně a zdarma.

Pro všechny fanoušky kvalitních dramatických seriálů tady máme jeden z nejlepších projektů tohoto druhu. Seriál se jmenuje Soukromé pasti a natočila ho televize Nova v roce 2008. Celkem vzniklo šestnáct dílů, které jsme pro vás nahráli a zpřístupnili přímo zde na těchto webových stránkách. Přímo zde si je můžete přehrát jednoduše a zdarma. To je opravdu unikátní šance, která se nemusí dlouho opakovat. Epizody tohoto volného seriálu jsou mnohem delší, než bývá běžné a mají plných 60 minut. Také svou výpravností a kvalitním hereckým obsazením nemají jednotlivé díly daleko k filmům.

Soukromé pasti vznikly jako série televizních filmů. Každý díl zachycuje jiný příběh a je ztvárněný jinými herci. Seriál se snaží ukázat, jak velkou moc může mít každá jednotlivá lež. Na začátku třeba jen malinká, ale postupně se stává okovem, který uzavírá jejího autora do vlastní soukromé pasti. Seriál se chytře snaží poukázat na to, že za většinu problémů si mohou lidé vlastně sami. Jenom svojí vlastní vinou ničí život sobě, ale i všem ostatním okolo. Zároveň ale chce seriál dávat i naději, protože říká, že vždycky existuje cesta ven.

Seriál Soukromé pasti online ke shlédnutí.

Jednotlivé díly se hodně liší a podíváme se v nich na celou řadu palčivých lidských problémů. Půjde o věci, které se týkají partnerských vztahů, rodičovství, kariéry, naplnění života, ale i závažných nemocí. Některým z těchto problémů si projde každý člověk a záleží jak se k ni postaví. Skrytým motivem seriálu Soukromé pasti je ukázat, že nejlepší je k nim se postavit čelem. Nakonec má všechno přeci své řešení.

Seriál vzbudil opravdu velkou pozornost. Jednotlivé díly měli opravdu vysokou sledovanost a vždy po nich probíhala diskuze na dané životní téma. Kvality seriálu potvrzují i některá ocenění. Například epizoda „Tatínkova holčička” byla oceněna za nejlepší snímek v evropské sekci festivalu televizní tvorby ve francouzském La Rochelle. A podobné menší ceny si odnesly i jiné díly.

Životní drama může způsobit i malá lež.

Soukromé pasti je zkrátka hodně povedený seriál, který se může stát inspirací jak se dostat z vlastní těžké situace. A pokud ne, tak se jedná alespoň o opravdu strhující zábavu. Mezi českými dramatickými seriály nemají Soukromé pasti skutečně obdobu. Přímo zde jsme pro vás přichystali jejich nejnovějších 16. dílů, které si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Videa pro vás máme ve výborné kvalitě a jejich přehrávání je opravdu jenom otázkou pár kliknutí myši.