Seriál Svatby v Benátkách 2015 – online ke shlédnutí

Oblíbený seriál Svatby v Benátkách televize Prima Family se konečně vrací na televizní obrazovky. Právě proto jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí na těchto webových stránkách. U nás si ho budete moci pustit skutečně jednoduše a zdarma. Máme pro vás všechny díly z druhé řady seriálu z roku 2015.

Svatby v Benátkách jsou jedním z nejlepších dramatických seriálů ze života v poslední době. Televizi Prima se podařilo natočit skutečně sympatický a povedený seriál. Ten měl přitom svojí premiéru teprve na začátku prázdnin 2014. V první řadě do konce listopadu téhož roku pak bylo odvysíláno plných 39. dílů. Seznámili jsme se s obyvateli Benátek na Jizerou, se svéráznou rodinkou Drozdů i Krejzů, s děním ve svatebním salónu, ale také v ordinaci místního nového zubaře.

Druhou řadu Svateb v Benátkách si pro nás televizi Prima přichystala od února 2015. Pokud bychom tedy měli být konkrétnější, tak 40. díl Svateb v Benátkách jménem „Neříkej mi miláčku!” měl svojí televizní premiéru v úterý 10. února 2015 v hlavním vysílacím čase. Seriál se vrátil tak jak ho známe nejenom s našimi oblíbenými hrdiny, ale také v obvyklý čas. Každý týden jsou tak odvysílané dvě epizody a to v úterý a ve čtvrtek v hlavním vysílacím čase. V nové 2. sérii nás čeká opět kolem čtyř desítek epizod a to až do léta 2015. Pokud bude mít seriál i nadále úspěch, což věříme že bude, tak se samozřejmě můžeme těšit i z dalších pokračování.

Skvělý seriál Svatby v Benátkách 2015 a jeho druhá řada.

Příběh navazuje přesně tak, kde na konci podzimu skončil. Olga se pohybuje mezi hned několika muži. Chodí teď sice s Romeem, ale v jejich vztahu už to opravdu skřípe. Celé to z povzdálí pozoruje Filip, který se navíc dozvíš šokující pravdu. Nechal totiž dětem potají udělat test DNA, který jednoznačně prokázal, že otcem je on. Olga přitom začala nedávno tvrdit, že otcem je právě José Pivoda. K tomu si děti také poslední dobou našli hezký vztah. Pro Filipa je to další impuls, aby se znovu pokusil bojovat o srdce Olgy. Zatímco Romeo je naštvaný a Pivoda zdrcený ze skutečnosti, že není pravým otcem Dana a Emy.

Ve městečku se ale bude dít daleko více věcí. Paní Krejzová se totiž rozhodla pronajmout jeden ze svých nebytových prostorů doktorovi Jonášovi. Ten si tady chce zařídit svojí ordinaci. A vypadá to, že Benátky nad Jizerou budou mít i svojí čajovnu, kterou chce otevřít Kony.

Jaké asi příběhy se budou odehrávat právě v tom dnešním díle Svateb v Benátkách?

To všechno jsou události nové druhé řady seriálu Svatby v Benátkách 2015. Můžeme vám slíbit, že se tak rozhodně máte na co těšit. My sami jsme ostatně velkými fanoušky seriálu a proto jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Máme pro vás jak poslední odvysílaný díl, tedy ten nejnovější, tak obsáhlý archiv se všemi epizodami odvysílanými v roce 2015. A to už snad stojí za ten hřích. Pokud tedy patříte mezi fanoušky seriálu Svatby v Benátkách, tak nám nezbývá nic jiného, než vám popřát, abyste se skvěle bavili.