SuperStar 2013 – první díl online ke shlédnutí

Dnes tu pro všechny hudební fanoušky máme opravdovou lahůdku a to první záznam Superstar 2013 odvysílaný v neděli 10. února 2013. Po dvou letech se SuperStar vrací na televizní obrazovky a nový soutěžící dostanou šanci ukázat svůj pěvecký talent. Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se budou pokoušet o svých kvalitách přesvědčit novou porotu […]

Tak už se to pomalu stává tradicí, že po dvou letech tady máme novou SuperStar. Opět se bude jednat o Česko Slovenskou verzi a opět se můžeme těšit na skvělé ale i naprosto hrozné zpěváky. Minulou řadu, tedy 2. sezonu v roce 2011 vyhrál Lukáš Adamec. Lukáš je ze Slovenska což je možná vysvětlení, proč u nás nebyl od té doby nijak moc vidět. Nezbývá nám jen než doufat, že letošní řadu vyhraje nějaký Čech.

Opět nás čeká hodně velkolepá show s koncerty i vlastními písničkami. Letos se nám také trochu zúžila porota. Ta měla vždycky čtyři členy a letos bude mít jen tři. Jedinou stálicí je Slovenská rocková legenda Pavol Habera. Po dlouhé odmlce se vrací hrdina první řady SuperStar a to Ondřej Soukup. Úplně novou porotkyní pak bude zpěvačka Ewa Farná, která jak se zdá vzala porotcování v opravdu divokém stylu a uvidíme od ní spoustu show.

Nová řada SuperStar vypadá hodně nadějně. Sami jsme zvědaví jestli některý ze zpěváků využije nabízenou šanci a skutečně se stane hvězdou hudebního nebe. K tomu je ale potřeba nejenom talent, ale hlavně soustavná práce a vystupování. První tedy premiérový díl SuperStar můžete shlédnou pohodlně a online na této stránce. Příjemnou zábavu.