Televizní pořad Gejzír – online ke shlédnutí

Přehrajte si televizní pořad Gejzír České televize. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili video s tímto inspirativním pořadem. Jedná se vlastně o magazín zajímavostí, který ukazuje různé vynálezy nebo zajímavé situace. Nechybí samozřejmě ani zajímavý lidé a jejich uchvacující příběhy.

Pro všechny milovníky inteligentní zábavy tady máme pořad Gejzír české televize. Přímo zde si můžete pustit jak poslední právě odvysílaný díl Gejzíru tohoto pořadu, tak můžete nahlédnout do našeho obsáhlého archivu. V něm je ukryto mnoho dalších dílů. Za tu dobu co se Gejzír vysílá už pro vás máme skutečně celkem bohatou sbírku. Videa vám přinášíme ve výborné kvalitě a bez reklam, aby jejich přehrávání bylo skutečně maximálně jednoduché.

Gejzír je zábavný reportážní pořad České televize. Vysílá se už od září 2014 a to každý čtvrtek od 21:00. Ve vysílacím schématu už má magazín své pravidelné místo a s tím rostě i jeho obliba. Je to vlastně taková obdoba pořadu Víkend na TV Nova nebo Prima ZOOM svět televize Prima. Délka pořadu je kolem 30 minut, ve kterých se většinou stihne vystřídat kolem pěti zajímavých reportáží.

Zábavní televizní pořad Gejzír České televize.

Co se týká tématu reportáží, tak ty jsou skutečně různorodé. Nejvíce jsou zaměřené na zajímavé lidi. Naopak se nejedná o cestopisný magazín, takže většinou zůstaneme ve vlastech českých. Jinak nás ale čekají reportáže o přírodě, historii, technice, gastronomii, zajímavých událostech a mnohé další. Pokud by vás zajímaly konkrétní témata reportáží, tak tady máme malou ukázku: origami, králičí závody, bytové restaurace, tvarůžková cukrárna, polepšovna pro jezevčíky, turistické známky, služební psi, remoska nebo třeba o Vikinzích.

Moderátory pořadu jsou Iveta Toušlová, zkušená moderátorka známá především ze zpravodajství. Známá se stala i díky podobně orientovanému pořadu Toulavá kamera. Druhý z moderátorů je Jiří Rejman. Jedná se také o dlouholetého reportéra České televize. Jinak působí především jako moderátor sportovního zpravodajství, včetně uvádění přímých sportovních přenosů.

Čeká na nás množství zajímavých reportáží.

To je ve zkratce pořad Gejzír České televize. Můžete si ho pustit sami každý čtvrtek večer. A nebo využijte tuto jedinečnou možnost a pojďte si přehrát tento zajímavý pořad pohodlně a zdarma přes internet. Video pro vás máme online ve výborné kvalitě a naprosto zdarma. Také reklamy vás nebudou obtěžovat naprosto žádné. Více už tady není co dodat. Pokud se chcete dobře bavit, tak máte tu jedinečnou možnost. Využijte tuto jedinečnou šanci, abyste se mohli vzdělávat a zároveň i bavit.