Vraždy v kruhu 5. díl (Smrt nad zlato) – online ke shlédnutí

Nový krimi seriál Vraždy v kruhu 5. díl online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi spustit zbrusu novou epizodu populárního seriálu České televize. Dnešní díl nese název „Smrt na zlato” a vysílal se v premiéře v pondělí 2. února 2015. Možná už se ptáte, co vás v něm čeká a i to vás […]

Seriál Vraždy v kruhu 5. díl online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si i vy zbrusu nové a hlavně aktuální pokračování seriálu Vraždy v kruhu. Ačkoliv Česká televize znační jednotlivé epizody poměrně ledabyle, tak vězte, že se skutečně jedná už o pátý díl tohoto seriálu. Je to také ostatně právě pět týdnů od začátku nového roku 2015, kdy se seriál začal vysílat. Pokud vás tedy zaujal stejně jako nás, tak přímo zde si ho můžete jednoduše a zdarma přehrát přes internet.

A jaký kriminální příběh se tedy bude v epizodě „Smrt nad zlato” odehrávat? Všechno to začíná v období Vánoc. Mohlo by se zdát, že jde o svátky klidu a míru, bohužel ani to občas neplatí. Dnešní obětí se stane Josef Hejduk. Na první pohled statný muž ve středním věku. Patřil do skupiny sociálně slabých a proto trávil Vánoce v azylovém domě Sv. Barbory. Paradoxem je, že ačkoliv se zde k jídlu podávalo jenom opravdu skromné jídlo, tak v žaludku Hejduka se našel šafrán. Ten je právem považován za jedno z nejluxusnějších a nejdražších koření.

Seriál Vraždy v kruhu 5. díl - Smrt nad zlato online

Josef Hejduk přitom zdaleka nebyl ztracený případ. Vlastně se právě oženil s Agnieszkou. Už to vypadalo, že budou moci začít nový život plný jenom krásných věcí. Něco se ale bohužel pokazilo. Dokonce už plánovali i rodinu. Měli tak opravdový důvod se radovat a myslet na další dny. Tento fakt komisaři Holinovi dosvědčí i společný kamarád páru Igro Pašák. Jenže i na něm je něco podezřelého, co sice není na první pohled poznat, ale Holina to hned cítí. Čerstvá vdova je ze smrti manžela zdrcena, kamarád Pašák jí ale utěšuje možná až příliš horlivě.

Navíc se ukáže, že Agnieszka je opravdu velmi žádanou ženou. Nedávno byl totiž z vězení propuštěn její bývalý partner. A jak se zdá, tak celé ty roky nemyslel na nikoho jiného, než právě na ni. Jmenuje se Rudolf a nikdy to nebyl žádný svatoušek. Nyní si navíc umanul, že Agnieszku opět získá jenom pro sebe. Nemá snad on prsty v smrti jejího manžela? Nebo to přeci bylo jinak. Smrt otrávením ukazuje na velmi úkladnou a pečlivě připravovanou vraždu. Té opravdu není schopný jenom tak někdo.

Rosťa si myslí, že s celým případem velmi souvisí právě období Vánoc, které v lidech akceleruje emoce a jejich vztahy. Vtah si zřejmě chtěl rychle vyřešit svou osobní situaci a zvolil k tomu tento poměrně zajímavý způsob.

Major Holina opět v akci.

To je tedy ve zkratce nejnovější pokračování seriálu Vraždy v kruhu 5. díl. Jedná se opět o velmi promyšlenou a povedenou epizodu. My máme obrovskou radost, že se o ní můžeme podělit právě s vámi. Seriál měl svojí premiéru v pondělí 2. února 2015. Pokud jste tento díl nestihli a nebo se vám prostě jenom tak líbil, že si ho chcete pustit znovu, tak přímo zde jste na správné webové stránce. Seriál jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a vy si ho můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma.