Vraždy v kruhu 7. díl (Ve jménu otce) – online shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 7. díl jménem „Ve jménu otce” online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit zbrusu novou epizodu seriálu Vraždy v kruhu, která se v premiéře vysílala v pondělí 16. února 2015. Pojďte se i vy bavit s tímto novým krimi seriálem České televize. Určitě s ním strávíte opravdu příjemné […]

Nový seriál Vraždy v kruhu od České televize už se poměrně dobře zabydlel na našich televizí obrazovkách. A ono se opravdu není ani čemu divit, protože se jedná o opravdu povedený a zajímavý díl. Dnešní epizoda přinese další vraždu jejichž objasnění nebude opravdu jednoduché. Navíc o to více, že obětí vraždy bude vážený a úspěšný lékař neurolog. Major Holina se u tohoto případu opravdu zapotí a bude do něj muset zapojit doslova všechny své mozkové závity, aby ho vyřešit. Samozřejmě se obrátí i na pomoc hvězd, jak už je jeho dobrým zvykem.

Dnešní vražda se odehraje v tramvaji za jízdy. Je to pozdě v noci, kdy není problém leccos skrýt. Vrah mistrně využil situace a zmizel na nejbližší zastávce. Jenže co dál? Odpíchnout je možné se samozřejmě od oběti. Tou se stal bývalý primář neurologické kliniky Gabrhel. Ten pracoval opravdu usilovně a dokázal se vypracovat. Nevypadá to, že by mu chtěl někdo ublížit, protože měl celou řadu velmi spokojených a vděčných pacientů, pro které vždy udělal maximum možného.

Seriál Vraždy v kruhu 7. díl jménem Ve jménu otce.

Jenže v rodině doktora Gabrhela něco nefunguje. Hodně o tom svědčí především hospitalizace jeho manželky v psychiatrické léčebně. Navíc se zdá, že tady rozhodně nebyla pod přísným zámkem a i díky jménu svého muže si mohla paní Gabrhelová odejít kdykoliv se jí zachtělo. Svou roli v případu má i syn této dvojice. I on je lékař a pracuje jako chirurg. S detektivy velmi ochotně spolupracuje, ale je na něm něco podivného. Při bližším zkoumání je také možné najít v jeho výpovědi drobné rozpory. Navíc se chová opravdu výstředně. Třeba když vyráží na velké nákupy uprostřed noci. Je to jenom kvůli tomu, že je pracovně vyřízený a nebo má úplně jiný důvod. K tomu všemu se zdá, že i vztah s otcem byl v trochu jiné rovině, než je obvyklé.

Tento případ bude navíc o to pikantnější, že během dlouhého vyšetřování naváže major Holina vztah s doktorkou Uhlířovou, která byla kolegyní zavražděného doktora. Je v tom ale čistý cit a nebo si chce jenom zajistit alibi a přístup k cenným informacím. A nebo za hrůzných činem přeci jenom stojí někdo z rodiny. I na to bude muset major Holina se svým teamem najít co nejdříve odpověď.

Dnešní obětí bude vážený neurolog.

Seriál Vraždy v kruhu 7. díl je tady a my ho pro vás máme online ke shlédnutí. Je to tak. Přímo zde na této webové stránce si můžete váš oblíbený krimi seriál s Ivanem Trojanem v hlavní roli přehrát pohodlně a zdarma. Seriál jsme pro vás připravili naprosto jednoduše a zdarma ke shlédnutí. V televizi měl svojí oficiální premiéru v pondělí 16. února 2015. Díky nám a internetu si ho ale prostě můžete pustit kdykoliv se vám zamane. A to je skvělá nabídka nemyslíte? Více už k tomu nemáme co dodat a můžeme jenom doufat, že si tento populární seriál přehrajete právě s námi.