Vyprávěj 4. díl online ke shlédnutí

Přehrát online 4. díl seriálu Vyprávěj. Přímo zde u nás si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl oblíbeného českého seriálu Vyprávěj. Jedná se už o pátou řadu tohoto skvělého seriálu, která nás zavede do období těsně po pádu komunismu. Ačkoliv mají tedy naši hrdinové svobodu, tak musí řešit problémy nové doby. Dnešní díl se […]

Vyprávěj patří právem mezi nejlepší seriály současnosti. Seriál je nejenom zábavný a poučný, ale i velmi oblíbený a tak se není čemu divit, že jsme se dočkali už páté řady. Jestli to takhle půjde dál, tak se brzy Vyprávěj dostane až do budoucnosti. Nicméně kvalita seriálu je stále hodně vysoká. Právě proto jsme se také rozhodli vám tento zábavný Český seriál nabídnou online ke shlédnutí. A na co se vlastně můžete v novém čtvrtém dílu páté řady Vyprávěj těšit?

Koukneme se na život Hory, který se po smrti jeho kolegy z projektové kanceláře hodně změnil. Nedokáže se s jeho sebevraždou vyrovnat. Smrtí Jirky se všechno změnilo a i Hora začíná pomalu zapadat do marasmu nové doby. Nejenom, že přestane pracovat, ale dokonce se začne opíjet. Všichni okolo se mu tak snaží pomoci.

Honza řeší své osobní problémy. Po dlouhé době se náhodou doma potká s Lucií. Oba dva jsou moc rádi, že se potkali a příjemně si spolu popovídají. Honza se dokonce začne těšit na jejich další setkání a myslí si, že by z toho mohlo i něco být. Mezitím se ale Lucie vyspí s Vaškem, takže chudák Honza je opět asi definitivně ze hry.

Osobní a vztahové problémy ale neřeší jenom Honza. Třeba Jana zjistí, že Iveta chodí s Kolouchem, z čehož je celkem dost překvapená. Ještě hůře je na tom Martina, která se rozhodne odejít od Jardy po tom co jí začne vyhrožovat a napadat. Bojí se kam až by to mohlo zajít.

Tento díl seriálu Vyprávěj byl odvysílán na ČT 1 v pátek 8. února 2013 v 20:00. Přehrávač videa s tímto dílem naleznete v horní části těchto stránek vlevo. Přejeme vám příjemnou podívanou.