Znamení koně 2 (4. díl) online ke shlédnutí

Seriál Znamení koně 4. díl z druhé série tohoto oblíbeného seriálu z koňského prostředí. Video s tímto dílem jsme pro vás přichystali exkluzivně ke shlédnutí a to naprosto pohodlně a zdarma. Tento díl měl v televizi premiéru v pátek 6. února 2015 a nese jméno „Dozrál čas”. A co nás tedy vlastně dneska čeká?

Pokud jste si oblíbili seriál Znamení koně II., tak zde jste rozhodně na té správné webové stránce. Přímo zde naleznete video s nejnovější čtvrtou epizodou tohoto seriálu, která si drží vysokou kvalitu předchozích epizod. Video jsme pro vás nahráli přímo při premiéře této epizody v pátek 6. 2. 2015 v hlavním vysílacím čase. A o čem tedy bude tento díl? To vám samozřejmě hned a moc rádi prozradíme. V následujících odstavcích se dozvíte více.

Na slunečné hoře je teď pořádně Rušno. Klára má opravdu hodně práce, protože na všechno zůstala sama. V první řadě se musí postarat o nemocnou kobylku Blue Mystery. Ta pro ní znamená opravdu hodně a ačkoliv by se mohlo zdát, že už je z nejhoršího venku, tak to ani zdaleka není pravda. Blue Mystery totiž bude potřebovat další náročnou operaci. Jenže na tu bohužel nejsou peníze. Zoufalá Klára neví co má dělat. Kromě toho má samozřejmě i spoustu starostí s péčí o domácnost a malého Davídka. David je zatím stále v Bruselu, kde se snaží pomoci své bezradné dceři Adéle, která utekla od své matky z domova.

Seriál Znamení koně II. - 4. díl online pro vás!

Bert neuspěl se snahou prodat plemeníka Falstaffa. Nikdo o něj nemá zájem. Ne že by to nebyl hezký kůň, ale cena za kterou ho nabízí je prostě až příliš vysoká. Z toho důvodu se Bert vydává do Francie, aby zde vyjednal o ceně plemeníka Falstaffa. Věří, že dovede vyjednat snížení ceny a pak by prodej neměl být vůbec žádný problém.

Trenér Hart má nečekanou návštěvu. Až do stájí za ním přijde jeho manželka. Na tom by nebylo tak nic divného, kdyby tito dva nežili v odloučení. Jeho žena už ale nevěděla jak jinak. Proto za ním přijela, aby ho požádala o pomoc v nouzi. Co ale po něm vlastně bude chtít?

Dejmek dál spřádá plány jak se dostat k lukrativním pozemkům, na kterých by rád vybudoval obrovský prázdninový komplex. Když to nepůjde po dobrém, tak chce využít i jiné formy nátlaku. Nyní tedy dává Kalinovi ultimátum, aby ho vyplatil z jejich společné firmy. Spoléhá přitom na to, že Kalina nebude mít tolik peněz a tak mu ochotně a sám nabídne lukrativní pozemky. Jenže v tom se náramně mílí. Kalina ho dokáže prokouknout a vymyslí to úplně jinak. Samozřejmě tak, aby ochránil to o co jde Dejmkovi nejvíce. Další potencionální investoři, které už si sezval, tak zřejmě budou mít smůlu.

I dnes nás čekají zajímavé příběhy ze stájí i mimo ně.

Pan Loukota by rád na svém malém stavení rozjel program hipoterapie, kde by koně pomáhali nemocným lidem. Je to opravdu zajímavý nápad, pro který se teď pokouší nadchnout i další lidi. Sám totiž rozhodně nemá na to, aby se ještě staral o stádo koní.

To je ve zkratce příběh seriálu Znamení koně II (4/13), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát skutečně naprosto jednoduše pohodlně a zdarma. V televizi tento díl běžel v pátek 6. února 2015 na ČT 1. Co více dodat? Snad jenom, abyste si pospíšili a tento díl si hned teď pustili. Věříme, že se budete velmi dobře bavit!