Znamení koně II. 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Znamení koně 3. díl z nové druhé řady. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali k přehrání další pokračování oblíbeného seriálu České televize. Dnešní epizoda měla svojí premiéru v pátek 30. ledna 2015, ale vy si jí můžete díky nám přehrát exkluzivně a zdarma přímo zde na tomto webu.

Nová řada seriálu Znamení koně už se celkem pěkně rozběhla. A my máme obrovskou radost, že můžeme být u toho. Právě proto jsme pro vás připravili i tento nejnovější třetí díl, který se jmenuje „Nový úsvit”. Možná to bude znít trochu šarlatánsky, ale hned vám vysvětlíme o co půjde. Právě i v tom dnešním dílu se toho bude dít opravdu hodně. I to je jeden z dalších důvodů, proč byste si právě tuto epizodu neměli nechat za žádnou cenu ujít. Na úvod jenom prozradíme, že Klára konečně získala do péče Blue Mystery, takže je krásná hnědá kobylka asi definitivně zachráněna.

V Brodě se konají velkolepé oslavy založení města a s také místních lázní, kterému mu přinesli věhlas po celé republice a i dále. Všechny slavnosti má samozřejmě pod palcem Dejmek. Ten si dává opravdu záležet, protože ví, že je to i o jeho reputaci a prestiži. Tu ostatně bude hodně potřebovat, protože projektu Paradise resortu už nic nebrání. Kalina se totiž po dlouhém rozmýšlení rozhodl do toho jít! Vloží do toho své pozemky, peníze, ale i svůj um. Jenže jde o velký byznys, ve kterém je Kalina jenom jedním z mnoha. Dejmek má domluvenou o tento slavnostní den schůzku s dalšími investory. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby jim ale neřekl trochu něco jiného, než Kalinovi. Dozví se ale ten něco?

Dáša na oslavě zcela náhodou potká svého bývalého spolužáka Ivana Loukotu. Je to už řada let co se viděli. Je poměrně překvapená, když jí řekne, že jejich náhodné setkání možná nebude poslední. Rozhodl se totiž opustit ruch velkoměsta Prahy a opět se vrátit do klidu rodného kraje. Dokonce už tady koupit i samotu, kterou začal dávat dohromady. Pro Dášu je to celkem překvapení, i když mu samozřejmě zatím nevěnuje zrovna moc velkou pozornost.

Bert se dál snaží udat chovného plnokrevníka Falstaffa. Jenže se mu to vůbec nedaří. Nikdo o něj totiž němá zájem. Důvodem je hlavně enormě vysoká cena, kterou všichni považují za předraženou. Hrabě Schwarz z celého obchodu vycouval a ani Kalina se nic nemá. Bert už je zoufalý a v tom se obrátí na ředitele Dejmka. Ten pro něj překvapivě má řešení. Samozřejmě má ale své vlastní podmínky. Co je ale v pozadí jejich tajemného obchodu?

Kobylka Blue Mystery je konečně zachráněna. Vděčí za to jenom Kláře a její vytrvalosti. Ta se totiž opravdu nedala a za její záchranu trpělivě bojovala. Nicméně teď nemá vůbec oslavu to nějak oslavovat. Hlavně kvůli Davidovi, který je teď v Bruselu a zřejmě se tak kvůli problémům se svou dcerou ještě nějakou dobu zdrží.

To jsou ve zkratce události nového pokračování Znamení koně II. 3. díl. Snad se nám podařilo vás zaujmout. Opravdu je hodně o co stát. Dnešní epizoda měla svojí premiéru v pátek 30. ledna 2015 a přináší opravdu skvělou podívanou. Video jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná možnost, jenž byste měli využít.