Film Snížek, bílý kožíšek online ke shlédnutí

Přehrát online nový animovaný film Snížek, bílý kožíšek. Přímo zde jsme pro vás připravili ke shlédnutí tento nový španělský animovaný film o jedné hodně vzácné mladé gorile, která má na rozdíl od všech ostatních goril bílý kožíšek. To samozřejmě přináší mnohé nepříjemnosti, obzvláště v Barcelonské ZOO kam se Snížek dostane a odkud se záhy rozhodne […]

Než si ale pustíte tento skvělý poloanimák pro celou rodinu, který jsme si zde pro vás připravili online ke shlédnutí, tak určitě uvítáte o filmu Snížek, bílý kožíšek pár informací. Režisérem filmu se stal Andrés G. Schaer (v originále se snímek jmenuje Floquet de Neu). Film byl natočen už v roce 2011. Do našich kin se však bohužel dostává až nyní. Příběh bílého goriláka Snížka už jsme také trochu nakousli, nyní si o nich pojďme říci něco víc.

Hlavní hrdina Snížek to v životě neměl nikdy jednoduché. Už od narození se odlišovat os všech ostatních goril z tlupy a jeho zářivá srst byla v barevné džungli jako pěst na oko. Není se tak čemu divit, že nakonec byl odchycen a skončil v ZOO. Konkrétně v té Barceloně.

Pro návštěvníky je sice senzací, ale ani zde se nemůže začlenit mezi ostatní gorily, které ho odmítají mezi sebe přijmout. Snížek má ale odvážnou povahu a tak se rozhodne utéct a najít tajemnou cirkusovou čarodějnice, která mu má kouzlem přečarovat srst na černou, jako mají všechny ostatní gorily. Zatímco prostředí zoo a lidé jsou skuteční, hlavní hrdina a ostatní zvířata v zoo jsou animovaná. V tomto velké dobrodružství mu navíc pomůžou jeho kamarádi ze ZOO. Bude to ale stačit k tomu, aby se Snížkovi skutečně splnil jeho sen? Pokud vás zajímá jak to dopadne, tak vám nezbude nic jiného, než se na tento zajímavý film u nás kouknout.