Poslední díl Kriminálka Anděl online ke shlédnutí

Přehrát poslední díl krimi seriálu Kriminálka Anděl. Přímo na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit poslední díl oblíbeného českého seriálu Kriminálka Anděl. Video se přehrává v přehrávači v levé části stránek hned vedle tohoto odstavce. Kriminálka Anděl se vysílán od 1. září 2008. V současné době byly natočeny tři série o 45. dílech. […]

Zde jsme si pro vás připravili aktuální neboli poslední odvysílaný díl českého seriálu Kriminálka Anděl. Nejdříve se ale sluší si říci nějaké informace o samotném seriálu. Seriál natáčí televize Nova. První série navíc vznikala za koprodukce slovenské televize Markíza. Seriál je kriminálkou klasického ražení. To znamená, že tu máme partu ostřílených kriminalistů, v našem případě z pražského Andělu, a ti řeší složité a leckdy i hodně brutální případy. Velká část případů je navíc natočena podle skutečné události a nebo se jí alespoň hodně inspiruje. Námětem k seriálu se stal úspěšný slovenský krimiseriál Město stínů.

První díl s názvem Záchvěv lidskosti byla premiérově odvysílána 1. září 2008. V roce 2012 pak byla na Nově odvysílala už třetí řada seriálu. Na seriálu se vystřídala celá řada skvělých režisérů jako například: Róbert Šveda, Ivan Pokorný, Dan Wlodarczyk nebo Jiří Chlumský.

Ve filmu si zahrála také celá řada skvělých českých herců. Hodně exceloval například Martin Stropnický jako major Ivan Tomeček a šéf celého oddělení. Stejně tak David Švehlík jako kapitán Tomáš Benkovský byl naprosto úžasný. Dobré výkony ale podali i další herci jako: Ladislav Frej st., Marek Taclík, Michal Novotný, Miloslav Mejzlík, Helena Dvořáková, Jan Skopeček nebo třeba komik Igor Chmela.

Nový díl Kriminálky Anděl sledujte přímo zde pohodlně, zdarma a online.