Inga Lindström: Víkend v Söderholmu (2007) online ke shlédnutí

Film Inga Lindström: Víkend v Söderholmu už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet tento povedený německý romantický film. Příběh Christiny, která hledá novou chuť k životu jsme pro vás připravili, abyste si ho mohli pustit přes internet kdykoliv jenom budete chtít.

Inga Lindström: Víkend v Söderholmu je opravdu krásný romantický film. Natočil ho německý režisér Michael Steinke v roce 2007. Délka filmu je plných 89 minut. Jedná se o televizní snímek, který se naposledy vysílal na televizi Barrandov. A o čem vlastně je příběh tohoto filmu? Seznámíme se s krásnou a charakterní ženou jménem Christina. Ta se dokázala vypracovat až na pozici šéfky větší reklamní agentury v New Yorku. Je to úspěšná, ale také velmi vytížená žena. Není se tedy vůbec čemu divit, že potřebuje větší odpočinek. Nejenom pro regeneraci, ale i pro nabrání nové inspirace. Kreativní práce přeci jenom dokáže člověka hodně vyčerpat.

Christinu tedy napadne, že by si mohla udělat větší dovolenou a vyrazit do svého milovaného kraje Söderholmu. To je malý ostrůvek ve Švédsku nedaleko od Stockohlmu. Sebou chce vzít i svojí asistentku Lenu a také syna Michaela, který také pracuje v její reklamní agentuře a to jako fotograf. Nakonec tedy jedou. Hlavně Lena z toho není moc nadšená a na venkovskou dovolenou se zrovna moc netěší. Jenže na ostrůvku nikdy nebyla, takže vlastně ani nemůže tušit jak moc jí očaruje.

Romantický film Inga Lindström: Víkend v Söderholmu (2007) online pro vás.

Söderholm je nádherným romantickým ostrůvkem, na kterém na každého čeká nějaké dobrodružství. Brzy po příjezdu se zde tak Lena seznámí s Haraldem. Je to velmi charizmatický a charakterní muž. Takového doposud nepotkala. Pracuje jako učitel biologie a sám se stará o svou dospívající dceru. Ačkoliv se zdá, že oba dva pocházejí z úplně jiných světů, tak je k sobě přeci jenom něco charakteristického přitahuje.

Christina prožívá návštěvu tohoto místa také velmi intenzivně. Právě odsud pochází a žila tady už téměř před třiceti lety. Stále má ale na ostrov krásné vzpomínky. Dokonce zde pořád žije i její dávná kamarádka Marlyn, kterou samozřejmě nemůže za žádnou cenu opomenout navštívit. Je to veselé setkání plné radosti. I když brzy i mezi ně se vkladou falešné obavy. Najde Christina na ostrově to co sem přijela hledat? A jaká dobrodružství čekají na jejího syna Michaela?

Na ostrůvku Söderholmu čekají mnohá tajemství a romantická dobrodružství.

Více už vám o těchto spletitých příbězích prozradí samotný film Inga Lindström: Víkend v Söderholmu (2007), který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Přímo zde si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Video s Víkendem v Söderholmu jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a k tomu, abyste si ho mohli pustit už opravdu nic nebrání. Přehrávání je opravdu jednoduché a je to jenom otázka pár kliknutí myši. Zkuste tuto naší nabídku a uvidíte, že se budete opravdu dobře bavit!