Všechny moje lásky 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Všechny moje lásky 3. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pohodlně a zdarma přehrát tento nový rodinný seriál televize Prima Family. V televizi měl svojí televizní premiéru v neděli 1. února 2015. I dnešní epizoda bude doslova nabitá různými zajímavými situacemi ze života.

Nový seriál Všechny moje lásky je tady po týdenní přestávce s další epizodou. Minulý týden jsme se dočkaly velkolepého startu, kde jsme si mohli vychutnat hned dvě epizody. Nejenom nás tento nový filmařský počin televize zaujal, o čemž svědčí množství spokojených diváků. Konečně tady máme romantický seriál ze života s krásných příběhem, ve kterém se prolíná minulost a budoucnost.

A jak už se dá asi čekat, tak na to celý náš příběh půjdeme hezky po pořádku. Marie se tedy protentokrát rozvzpomíná rovnou na svojí první lásku. Ta bývá opravdu jedinečná a u Marie to nebylo jinak. Všechno jí to přitom vyvolala návštěva spolužáka Františka, který za ní přišel s velmi nečekanou pozvánkou.

Jenže kolem jde život dál a ostatní musí řešit i mnohé těžkosti a problémy. Své o tom ví například Líza, která jenom velmi těžce nese, že jí Viktor může ovládat. Má jí doslova v hrsti a nikdo tomu nemůže zabránit. Je totiž zcela evidentní, že na jeho stranu se staví i jeho přímý nadřízený, takže se Lízina situace nemůže jenom tak zlepšit nebo alespoň dostat do normálu.

Další kdo to nemá jednoduché je Jirka. Ten totiž dostal nepodepsaný vzkaz, který obsahuje opravdu ošklivou zprávu o jeho manželce. Bude tomu všemu Jirka věřit? I kdyby ne, tak je jisté, že to přeci jenom zaseje pomyslné semínko pochybnosti.

To je v naprosté zkratce obsah pokračování seriálu Všechny moje lásky 3. díl, který se v televizi vysílal v neděli 1. února 2015. Jak už můžete sami posoudit, tak se jedná o opravdu velmi zajímavou epizodu. Seriál se opravdu povedl a režisérka Johanna Steiger-Antošová si za něj zaslouží opravdovou poklonu. Za nás už nám nezbývá nic jiného, než vám popřát, abyste se u seriálu dobře bavili.