Přehrát film Babovřesky zdarma online

Babovřesky (2013) je skvělá bláznivá letní komedie. Natočil jí režisér Zdeněk Troška, který je proslulý podobnými snímky. Právě proto máme film Babovřesky pro vás ke shlédnutí zdarma. Díky internet si ho můžete pustit pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít. A jaký příběh na nás v této jihočeské vsi čeká?

Pokud hledáte místo, kde byste si mohli pustit komedii Babovřesky, tak jste na té správné adrese! Na této webové stránce budete moci sledovat tuto skvělou komedii naprosto pohodlně a zdarma online. Babovřesky asi už znáte. Není moc potřeba je představovat. Rozhodně tak nečekejte nějaký hluboký a sofistikovaný humor u který by vás pobavil ještě po letech u rozjímání nad skleničkou brandy. Naopak nás čeká velmi jednoduchý, svérázný, možná trochu vulgární, ale stále a pořád zábavný Troškův humor. Ostatně v tomto si berou Babovřesky hodně z Troškovi trilogie Kaměňáků, než ze Slunce, sena, které bývá považováno za jejich předobraz.

A o čemže to vlastně je? Celý film začíná smrtí stoleté hraběnky Trudy, po které tu zůstanou velice lukrativní pozemky za její rozpadající se vilkou. Situace by rád využil místní starosta se svým známým, kteří by na nich rádi vybudovali autobazar. Z toho by se přeci dali vytřískat hezké peníze. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji. To při tom po vsi koluje děsivá pověst, kterou zná doslova každý. V domě má prý strašit. Jenže Hálovi mají pro strach uděláno a z podobných povídaček si vůbec nic nedělají.

Komedie režiséra Zdeňka Trošky Babovřesky zdarma.

Samozřejmě tu jsou ještě místní drbny v čele s „univerzální” klepnou Horáčkovou. Ta samozřejmě o všem ví, od všeho má klíče a všude byla. Také neopomene jedinou příležitost zdbnou každého v obci, kdo není právě v její blízkosti. A protože pracuje na místním obecním úřadě, tak do všeho ráda zasahuje. Jinak je to ale veskrze vlídná a neškodná babča. To o co se hlavně stará je přeci lidová zábava. Co by se mohlo horšího stát, než že by se prostě v obci nic nedělo. Tuto hlavní roli stvárnila herečka Jana Synková, u které by člověk ani nevěřil, že jí v době natáčení bylo 68 let. Na tom ostatně zas až tolik nezáleží, protože svojí roli zahrála opravdu skvěle.

Místní babky, ale zároveň musí řešit problém s tím, že jim do vesnice přichází nový farář. A jelikož je to mladý kluk z poměrně netypickým a přisporstlým jménem, tak si k němu budou muset ctihodné ženy teprve najít tu správnou cestu. To cikánka zahraná zpěvačkou Lucií Bílou podobné problémy s komunikací rozhodně mít nebude. Potřebuje si přeci dohodnout křtiny pro své jedenácté dítě. Mladý pan farář Šoustal mezitím zjišťuje, že to co se děje v Babovřeskách, tak na to ho žádný církevní seminář nemohl připravit.

Čeká nás mnoho opravdu humorných momentů!

To všechno a mnohem více v této povedené komedii. Film Babovřesky zdarma je už tady a čeká až si ho pustíte. Náš online video přehrávač je opravdu jednoduchý na ovládání a vy si tak můžete s tímto filmem užít spousty zábavy. Babovřesky je film, který doslova srší energií. Tomu ostatně napovídají i záběry ze vsi. To je opravdu vesnička jak malovaná. Filmu tak opravdu není moc co vytknout. Pokud patří Zdeněk Troška do vaší krevní skupiny, tak vás jistě nezklame. Pokud nemáte Trošku rádi, tak pravděpodobně budete ofrňovat tak jako tak. My dáváme filmu palec nahoru. Využijte tu jedinečnou šanci, kterou jsme zde pro vás přichystali zcela zdarma.