Přehrát film Babovřesky zdarma online

Babovřesky je typická bláznivá letní komedie, rozhodně tak nečekejte nějaký hluboký a sofistikovaný humor u který by vás pobavil ještě po letech u rozjímání nad skleničkou brandy, naopak je to velmi jednoduchý, trochu vulgární, ale pořád zábavný troškův humor. Ostatně v tomdle si bere komedie Babovřesky více spíše z Troškovi trilogie Kaměňáků, než ze Slunce, […]

Babovřesky je typická bláznivá letní komedie, rozhodně tak nečekejte nějaký hluboký a sofistikovaný humor u který by vás pobavil ještě po letech u rozjímání nad skleničkou brandy, naopak je to velmi jednoduchý, trochu vulgární, ale pořád zábavný troškův humor. Ostatně v tomdle si bere komedie Babovřesky více spíše z Troškovi trilogie Kaměňáků, než ze Slunce, sena.

A o čemže to vlastně je? Celý film začíná smrtí stoleté hraběnky Trudy, po které tu zůstanou velice lukrativní pozemky za její vilkou. Situace by rád využil místní starosta se svým známým, kteří by na nich rádi vybudovali autobazar. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji, i když v ní prý straší.

Samozřejmě tu jsou ještě místní drbny v čele s „univerzální“ klepnou Horáčkovou. Ta samozřejmě o všem ví, od všeho má klíče a všude byla. A protože pracuje na místním obecním úřadě, tak do všeho ráda zasahuje.

Místní babky, ale zároveň musí řešit problém s tím, že jim do vesnice přichází nový farář. A jelikož je to mladý kluk z poměrně netypickým jménem, tak si k němu budou muset ctihodné ženy teprve najít tu správnou cestu. To všechno a mnohem více ve skvělé komedii Babovřesky, kterou jsme zde pro vás přichystali zcela zdarma.